طرح مشترکی از شهر ملبورن وشورای عالی اسلامی ویکتوریا
نصب تابلویی در یکی از سواحل ملبورن برای ممنوعیت مصرف الکل و گوشت خوک

تابلوی «الکل» و «گوشت خوک» ممنوع در یکی از سواحل چند فرهنگی ملبورن نصب شده است.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  به نقل از « snopes»،نصب تابلویی در یکی از سواحل ملبورن برای ممنوعیت مصرف الکل و گوشت خوک در فضای مجازی جنجال برنگیز شده است.

بر اساس گزارش های منتشر شده،شهر ملبورن با نصب این تابلو در یکی از سواحل چندفرهنگی از بازدیدکنندگان درخواست شده تا از مصرف الکل و گوشت خوک پرهیز کنند و به نمازگزاران در اوقات عبادت احترام بگذارند.

روی این تابلو نوشته شده است:این یک ساحل چندفرهنگی است.از مصرف الکل و گوشت خوک خودداری کنید.به نمازگزاران هنگام ساعت های نماز و عبادت احترام بگذارید.زن ها و دخترها لباس های مناسب بپوشند.تشکر از توجه شما.

خبرها حاکی از آن است که این طرح مشترکی از شهر ملبورن وشورای عالی اسلامی ویکتوریا است.

با این وجود شهر ملبورن در یک پیام توئیتری اعلام کرده است که این تابلو را تایید نمی کند.

احتمال می رود که این واکنش به دلیل اعتراض هایی باشد که برخی کاربران در فضاهای مجازی نسبت به اقدام برای نصب این تابلو داشته اند.

به عنوان مثال یکی از کاربران در یک پیام توئیتری نوشت:ما به راحتی یک قدم دیگر به دولت اسلامی اروپایی نزدیک می شویم و این یک اقدام برنامه ریزی شده است.این در حقیقت نزدیک شدن به اشباع اسلامی است.

اگرچه به طور هنوز به وضوح مشخص نیست که نصب این تابلو از سوی چه نهادهایی انجام گرفته است اما آنچه اهمیت دارد این است که بازدیدکنندگان در این ساحل چند فرهنگی موظف به انجام کارهایی شده اند که روی تابلو به آنها اشاره شده است.

منبع: شبستان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما