تاریخ انتشار :

بهایی تازه مسلمان

تشرف جوان کرجی به دین مبین اسلام و مذهب تشیع

یک جوان کرجی از منتسبین به فرقه بهاییت ، با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز، پس از تلقین شهادتین توسط آیت‌الله حسینی همدانی، به دین اسلام و مکتب شیعه اثنی عشری گروید.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  یک جوان کرجی از منتسبین به فرقه بهاییت ، با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز، پس از تلقین شهادتین توسط آیت‌الله حسینی همدانی، به دین اسلام و مکتب شیعه اثنی عشری گروید.

این جوان با بیان اینکه به دلیل متولد شدن در خانواده‌ای بهایی، از کودکی با تعالیم این فرقه بزرگ‌شده است، گفت: هیچ‌کدام از سؤالات فراوانی که در مسائل مختلف فکری و اعتقادی داشتم، توسط آموزه‌های این فرقه پاسخ داده نشد و به همین دلیل، توسط آشنایی قبلی که داشتم، مطالعه معارف اسلام و تشیع، این مذهب را انتخاب کردم.

بهائیت فرقه‌ای است که میرزا حسین‌علی نوری ملقب به بهاءالله در قرن ۱۹ میلادی در ایران بنیان گذاشت.

بهاییان معتقدند با ظهور “سید علی‌محمد باب” اسلام پایان گرفته و اینک دین جدید ظهور کرده و مردم باید همگى‏ بهایى شوند و قبله آنان مرقد “بهاءالله” در شهر عکا در فلسطین اشغالی (اسرائیل) است.

در فروع تعالیم بهائیت به احکامى برمى‏خوریم که بعضى از آن‌ها عبارت است از:

– ازدواج با محارم غیر از زن‌پدر، حلال است. (یعنى با حکم بر حرمت ازدواج با زن‌پدر، ازدواج با خواهر و دختر و عمه و خاله و دیگران حلال مى‏گردد!)

– معاملات ربوى آزاد و حلال است.

– تمام اشیاء حتى خون، سگ، خوک، بول و… پاک است.

– حجاب زنان ملغى است.

– دخالت در سیاست ممنوع است.

بر همین اساس، بهائیت در نهایت یکى از بارزترین جریانات حامى صهیونیزم و استعمار آمریکا، انگلیس و اسرائیل شده و از همین رو همواره مورد پشتیبانى آن‌ها قرارگرفته است.

منبع: emamjomekaraj

برای آشنایی با این فرقه ضاله اینجا را کلیک کنید

برای دانلود سیر نمایشگاهی آشنایی با بهاییت اینجا را کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن بهاییت

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار