تاریخ انتشار :

سین سیناتی

مادر مسلمان آمریکایی، قاتل پسرش را به خاطر اسلام بخشید

مادر مسلمان با حضور در صحن دادگاه سین سیناتی طی یک سخنرانی شورانگیز نوجوانی را که در قتل پسرش نقش داشته بخشید و اعلام کرد که حاضر است به او و خانواده اش کمک کند.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  به نقل از aboutislam، یک مادر مسلمان با حضور در صحن دادگاهی در شهر سین سیناتی واقع در ایالت اهایوی آمریکا، طی یک سخنرانی شورانگیز نوجوانی را که در قتل پسرش نقش داشته بخشید و اعلام کرد که حاضر است به او و خانواده اش کمک کند.
رقیه بانوی محجبه مسلمان، جاون کولتر به نوجوانی که در قتل پسرش مشارکت داشته و جرم خود را پذیرفته گفت: من از تو نفرت دارم. نفرت ورزیدن شیوه ما مسلمانان نیست بلکه ما پیرو رحمت هستیم.


وی در سخنانش گفت: من پسرم را می شناختم و می دانم که او پیرو راه اسلام بود. برای همین من امروز به اینجا آمدم تا به تو و کسانی که با تو بودند پیشنهاد کمک کنم تا راه بهتری در زندگی در پیش بگیرید.
رقیه یک بومی ایالت کارولینای شمالی و مسلمان معتقدی است که در اواخر نوجوانی به دین اسلام گرویده است.
پسر او سلیمان عبدالمتکلمین در جنوب شهر سین سیناتی سکونت داشته و تنها به خاطر ۶۰ دلار در کیف پولش مورد اصابت گلوله در ناحیه سر قرار گرفت.
سلیمان ۳۹ ساله، بازنشسته نیروی دریایی آمریکا، ، در شب ۲۸ جون ۲۰۱۵ از خرید مواد غذایی به خانه باز می‌گشت که مورد حمله سارقان قرار گرفت.
مادر مسلمان به قتل رسیده نوجوان مجرم را در صحن دادگاه در آغوش کشیده، وی را بخشیده و اعلام کرد که حاضر است به او، خانواده اش و مادرش کمک کند تا زندگی شان را تغییر دهند.

منبع: حوزه نیوز

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار