تاریخ انتشار :

کارگردان ترکیه ای

حضور ژان کلود ون دام در یک فیلم با موضوع اسلام هراسی

« ژان کلود ون دام» بازیگر فیلم های اکشن هالیوودی قرار است در فیلم سینمایی جدیدی درباره مسئله «اسلام هراسی» ایفای نقش کند.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  به نقل از اسرار میدیا، « ژان کلود ون دام» بازیگر بلژیکی تبار هالیوود با «عمر ساریکایا» کارگردان ترکیه ای در ساخت فیلم سینمایی جدیدی درباره مسئله «اسلام هراسی» همکاری می کند.

ساریکایا در صفحه شخصی اش در فیس بوک درباره این فیلم نوشت: با ون دام برای حضور در این فیلم گفتگو شده است و به عنوان قهرمان این فیلم ایفای نقش خواهد کرد.

این کارگردان ترکیه ای گفت: فیلم «اسلام هراسی» به عنوان یک ماموریت مسالمت آمیز درباره عشق و صلح است.

وی افزود: شعار ما در این فیلم این است که ما باید از انتشار اسلام هراسی جلوگیری کنیم و از معانی صلح، عشق، وحدت و احترام حمایت کنیم.

عمر ساریکایا تاکید کرد: این فیلم به دنبال سود مالی نیست و یک موسسه مالی برآن سرمایه گذاری می کند.

در این فیلم تعدادی از هنرپیشه های جهان از جمله «ویلیام بالدوین» از آمریکا و «فابیو ابراهیم» از مصر حضور خواهند داشت.

اسلام هراسی یا ترس از اسلام یعنی تعصب، نفرت و ترس از مذهب اسلام است و اصطلاحی است که در سال ۱۹۹۷ به زبان انگلیسی وارد شد، هنگامی که یک گروه چپ گرای انگلیسی به نام «رانیمد تراست» از آن برای ترس و نفرت از اسلام و مسلمانان استفاده کردند.

ژان کلود ون دام بلژیکی‌تبار متولد ۱۹۶۰ است و وی (ملقب به فرانکی) قبل از ورود به دنیای سینما، یکی از قهرمانان ورزشی در رشته هنرهای رزمی و کاراته بود، ون دام یکی از زبده ترین و برترین بازیگران فیلم های اکشن و رزمی در هالیوود به شمار می آید.

منبع:شبستان

اشتراک گذاری :


  1. پویا گفت:

    شما جوری تیتر زدید گفتم انگار فیلم ضد اسلام بازی کرده خدا لعنتتون کنه با این تیتر زدنتون

  2. علی گفت:

    آره دقیقا منم فکر کردم که فرانکی فیلم ضداسلامی بازی کرده,!!!!!من طرفدار وعاشق ژان کلودون دام هستم وتمام فیلمهاشو دیدم,متأسفانه افرادی توی سینمای هالییوودبه فرانکی خیانت کردن وازهالییووداخراجش کردن,.ولی ماشاالله فرانکی توسن ۵۸سالگی هنوزم قوی و بعضیابهش حسادت می کنن.

آخرین اخبار