تاریخ انتشار :

به مناسبت سالگرد شهادت ادواردو آنیلی منتشر شد

تصاویر / جدیدترین تصویرسازی های فهیمه نیکومنظر از شهید ادواردو آنیلی

فهیمه نیکو منظر کارگردان انیمینشن و از اعضا انجمن شهید ادواردو آنیلی به مناسبت سالگرد شهادت آن شهید والا مقام جدیدترین تصویرسازی های خود را از وی منتشر نمود.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) تصاویر دیگر در مورد شهید ادواردو آنیلی را اینجا ببینید

۲۴ آبان یا ۱۵ نوامبر سالگرد شهادت مظلومانه ادواردو آنیلی است. فهیمه نیکو منظر که خود فرزند شهید است و از اعضا فعال انجمن شهید ادواردو آنیلی چند سالی است آثار زیبایی از این شهید خلق و هر سال در زمان سالگرد شهید ادواردو آنیلی منتشر مینماید. دیگر آثار خانم نیکو منظر را اینجا مشاهده کنید.

اشتراک گذاری :


 1. هدی گفت:

  عاااااالی بودند….خیلی زیاد??

 2. یک نفر گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بسیار زیبا چند تا شون رو سیو کردم
  واسه پروفایل تلگرام و کاربد های دیگه
  آفرین به هنر شما

 3. برهان گفت:

  سلام، یه سوال برام پیش اومده چرا اینقدر روی ادواردو زوم کردین؟ چون یه پولدار بوده که به دین اسلام مشرف شده؟

  • edvardo گفت:

   سلام خیر این سایت و این موسسه از دل انجمن شهید ادواردو آنیلی بیرون اومده – ادواردو مظلوم بود و البته اینکه همه ارزوهای نسل امروز رو داشته ولی اسلام رو انتخاب کرده هم میتونه دلیل خوبی بر حقانیت اسلام باشه ادواردو برای رسیدن به اسلام آزارهای زیادی رو تحمل کرد و مثال ادواردو هم در تاریخ زیاده مثل حضرت آسیه و اصحاب کهف و همینطور مصعب بن عمیر و… هرچند پولدارهای امروز حتی کشور خودمون با این معیارها فاصله جدی دارند پس ادواردو نمونه خوبیه که بدونیم حتی پولدارهای مذهبی نما که کم هم نیستند ملاک اسلام و اسلام مداری نیستند و اسلام رو کسی فهمید که حاضر شد موقعیت خودش رو برای دین خدا کنار بذاره

آخرین اخبار