در کالج دانشگاهی لندن
نمایش مستند پیاده‌روی اربعین حسینی با عنوان «پیاده‌روی عشق» در لندن

موسسه باستان شناسی در کالج دانشگاهی لندن چهارشنبه این هفته، فیلم مستندی با عنوان «پیاده روی عشق» به نمایش می‌گذارد که در آن سفر زیارتی میلیون ها زائر از سرتاسر جهان به سوی کربلا در اربعین به صورت مستند در آمده است.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  موسسه باستان‌شناسی در کالج دانشگاهی لندن روز چهارشنبه این هفته ۱ نوامبر ۲۰۱۷، مستندی درباره پیاده‌روی اربعین حسینی را با عنوان «پیاده‌روی عشق» به نمایش می‌گذارد.

این مستند که توسط نهادی با عنوان «ندای حسین» تهیه شده، بخشی از فعالیت‌های انجام شده توسط دانشجویان شیعه در انگلستان در هفته «حسین کیست» می‌باشد. هدف دانشجویان در این هفته، آشناسازی مردم و به ویژه غیرمسلمانان با شخصیت و زندگی و جان‌فشانی های امام حسین (ع) می‌باشد.

این فیلم که ساعت ۶:۳۰ تا ۸ شب به روی پرده می‌رود، درباره سفر زیارتی اربعین دختر مسلمانی به نام ندا و حضور او در بزرگترین گردهمایی سالانه جهانی یعنی «پیاده‌روی اربعین» خواهد بود، در این فیلم قرار است حضور میلیون‌ها زوار عاشورایی که از سرتاسر دنیا به سوی کربلا حرکت می‌کنند به نمایش گذاشته شود.

از تمامی دانشجویان و دیگر اعضای جامعه برای تماشای این فیلم که قرار است در موسسه باستان‌شناسی دانشگاه به نمایش گذاشته شود دعوت به عمل آمده است.

کالج دانشگاهی لندن

کالج دانشگاهی لندن (به انگلیسی: معروف به یو سی ال، دانشگاهی دولتی و تحقیقاتی در بریتانیا می‌باشد که پردیس دانشگاهی اصلی آن در منطقهبلومزبری، در شهر لندن واقع است. این دانشگاه یک کالج مستقل و قدیمی‌ترین بخش دانشگاه لندن بوده و یکی از دو کالج بنیانگذار آن است. یوسی‌ال در ۱۸۲۶ میلادی تحت نام دانشگاه لندن و به عنوان جایگزینی برای دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج تأسیس شد؛

«یو سی ال» از مهمترین مراکز تحقیقات و تحصیلات عالی در دنیا به شمار می‌رود و پنجمین دانشگاه برتر دنیا دانست.

به اشتراک بگذارید :

ads1 ads1

دیدگاه شما


ads ads ads ads