تازه مسلمانان
تشرف دو جوان هلندی و اکوادری به دین مبین اسلام و مذهب تشیع

دو جوان هلندی و اکوادری با حضور در دفتر امام جمعه دزفول به دین مبین اسلام و مذهب تشیع مشرف شدند.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  دو جوان هلندی و اکوادری با حضور در دفتر امام جمعه دزفول به دین مبین اسلام و مذهب تشیع مشرف شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آیین مسلمان شدن دو جوان گفت: امیدواریم که مسلمان و شیعیانی باشند که در تکالیف و دینی خود موفق و نمونه بوده و باعث سرافرازی اولیاءالله باشند.

وی تأکید کرد: اسلام واقعی همان مذهب شیعه است و یک مسلمان واقعی باید اسلام شیعی داشته و به تمام دستورات دین عمل نماید.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: اسلام برای همه زندگی انسان برنامه دقیق و حساب شده دارد و شما با مسلمان و شیعه شدن خود راهی را که خداوند برای کرامت انسان‌ها قرار داده است برگزیده‌اید.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول به معنای نام‌های انتخابی آنان پرداخت و افزود: با داشتن ایمان قوی و محکم، خداوند به انسان کمک کرده، زندگی وی بر اساس ایمان شکل گرفته و توأم با موفقیت و آرامش خواهد بود.

یکی از این افراد که تازه به دین اسلام گرویده بودند گفت: در ابتدا چنین هدفی نداشتم ولی پس از آمدن به ایران و مشاهده عقاید مسلمانان علاقه مند به دین اسلام شده، به خداوند اعتقاد پیدا کرده و مصمم شدم که به دین اسلام بپیوندم.

شایان ذکر است که «مانوئل خسوس آکوستا آنازکو» که نام «باقر» را برای خود انتخاب کرده است سه روز پیش اسلام آورده و «هانس» که نام «علی» را برای خود برگزیده است از ۶ ماه قبل مسلمان شده است، در سیرک ایران- پرتغال مشغول به کار بوده و از فروردین امسال به شهرستان دزفول آمده بودند.

آقایان، باقر و علی با به زبان آوردن شهادتین رسما به دین مبین اسلام گرویده و مذهب شیعه را برای خود برگزیدند.

در این مراسم که حجت الاسلام جمال نیز حضور داشت امام جمعه دزفول به هرکدام از این جوانان یک قرآن نفیس هدیه داد.

منبع: جام نیوز

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما