ماهنامه «پیام مسجد»
شماره جدید «پیام مسجد» با رنگ و بوی رمضان

سی‌و‌هشتمین شماره ماهنامه «پیام مسجد» رایزنی فرهنگی ایران در ارمنستان با موضوعاتی درباره روزه‌داری و ماه رمضان چاپ و منتشر شد.

 

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  اعلام کرد: به همت مسجد جامع کبود ایروان و همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان سی و‌هشتمین شماره از ماهنامه دینی، فرهنگی و علمی مسجد جامع کبود ایروان با عنوان «پیام مسجد» در آستانه حلول ماه ضیافت الهی در خرداد‌ماه ۱۳۹۶ مصادف با رمضان ۱۴۳۸ هجری قمری، به صورت تمام دیجیتال تهیه، آماده‌سازی، طراحی و منتشر شد.

مطالب این مجموعه شامل بخش‌های متنوع و جذابی از قبیل گاهنامه اسلامی، معارف قرآنی، ماه رمضان و قرآن، سیره رفتاری حضرت خدیجه(س)، احکام بانوان، تأثیر روزه و ماه رمضان در رفتار انسان، رژیم غذایی در ماه مبارک رمضان، اخبار دینی و فرهنگی مسجد جامع کبود ایروان و موضوعات گوناگون است.
این نشریه برای بهره‌مندی علاقمندان به ویژه ایرانیان مقیم ایروان ضمن ارسال از طریق پست الکترونیک، بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی رایزنی و مسجد کبود ایروان به نشانی www.yerevan.icro.ir و www.yerevanmasjed.ir  بارگذاری شده است.
همچنین به منظور تسهیل در مطالعه نشریه پیام مسجد فایل pdf آن بر روی کانال فرهنگی ـ قرآنی مسجد جامع کبود ایروان به نشانی http://telegram.me/yerevanmasjed قرار گرفته است

منبع: ایکنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما