مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی
انتشار کتاب از زندگی سیاسی و مبارزاتی دو امام شیعه

به همت مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی 2 کتاب نوروزی «زندگی سیاسی، مبارزاتی امام محمدباقر(ع)» و «زندگی سیاسی، مبارزاتی امام علی النقی(ع)» با شمارگان 28 هزار جلد در ایام نوروز منتشر می‌شود.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی درباره این موضوع اظهار کرد: این کتاب‌ها برگرفته از کتاب ارزشمند «انسان 250 ساله» از مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در خصوص زندگی سیاسی و مبارزاتی ائمه معصومین(ع) است.
سید محمد جواد هاشمی‌نژاد عنوان کرد: این کتاب‌ها در زبان عربی با 10 هزار، در زبان اردو با 10 هزار، در زبان ترکی‌آذری‌ با 5 هزار و در زبان انگلیسی‌ با 3 هزار جلد منتشر خواهد شد.


وی بیان کرد: این دو کتاب به مناسبت ولادت امام محمد باقر(ع) در 9 فروردین ماه سال 1396 و شهادت امام علی النقی(ع)در 11 فروردین ویژه زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی چاپ و توزیع خواهد شد.
لازم به یادآوری است؛ بسیاری از زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی با مراجعه به رواق درالرحمه، رواق کوثر و نیز رواق غدیر خواهند توانست این تولیدات را به زبان خویش دریافت و تعالیم و آموزه‌های ائمه اطهار(ع) را از آن فرا گیرند.

منبع: آستان نیوز

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما