تاریخ انتشار :

عبدالکریم پاز

۶۷ تازه مسلمان آمریکای لاتین به حرم رضوی مشرف شدند

۶۷ نفر از تازه مسلمانان آمریکای لاتین به حرم مطهر رضوی مشرف شده و از نزدیک از فیض معنوی حضور در این بارگاه نورانی بهره بردند.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  امام جمعه یکی از شهرهای آرژانتین در حاشیه این تشرف اظهار کرد: من تاکنون چندین بار به حرم مطهر رضوی مشرف شده‎ام و افزون بر زیارت امام هشتم شیعیان تلاش داشتم تا افرادی را نیز به این زیارت فرا بخوانم و بتوانم عاملی مؤثر برای بهره‌مندی تازه مسلمانان از این بارگاه مطهر باشم.


عبدالکریم پاز عنوان کرد: پیروان بسیاری از ادیان تلاش دارند تا با دین اسلام آشنا شوند و این امر نیاز دارد تا مجموعه‎هایی نظیر آستان قدس رضوی تلاش و اهتمام خویش را برای افزایش آگاهی و بینش این افراد به کار گیرند.
یک فعال اقتصادی از کلمبیا نیز بیان کرد: من نزدیک به ۴ ماه است که مسلمان شده‌ام و با زیارت حرم رضوی برای نخستین بار روحم آرامش را دریافت، به صورتی‌ که علاقه‎مندم در سال‌های آینده نیز با دیدار از این مکان مقدس تحفه‌های معنوی ارزشمندی برای خود و خانواده‌ام به همراه برم.
مونیکا دی اس افزود: فعالیت‌های آستان قدس رضوی بسیار ویژه است، معماری بسیار زیبایی دارد و من تاکنون مشابه این مکان، در هیچ جای جهان ندیده‎ام.
وی ادامه داد: هنگامی‌که قرآن را مطالعه کردم، دریافتم که این کتاب دارای آیاتی حقیقی است و در میان مطالعاتی که داشتم توانستم شناخت بسیار خوبی نسبت به امام علی(ع) پیدا کنم و شخصیت والای ایشان مرا بسیار مجذوب و شیفته خود ساخته است.
یک تاجر آرژانتینی نیز پس از زیارت حرم مطهر رضوی گفت: امور فرهنگی بسیاری از سوی آستان قدس رضوی برای مخاطبان برپا می‌شود که این امر برای تازه مسلمانان بسیار ارزشمند است.
وسیم صالح ادامه داد: هنگامی ‌که ارادت مردم در برابر امام هشتم(ع) شیعیان را مشاهده می‌کنم، احساس بسیار خوبی دارم، به صورتی‌که من هم تلاش می‎کنم تا نیازهای خود را از این امام همام با توسل درخواست کرده و جایگاه معنوی خویش را بیش از پیش افزایش دهم.
لازم به یادآوری است؛ این گروه ضمن بازدید اماکن مختلف حرم مطهر رضوی، از سفره با برکت حضرت رضا(ع) متنعم شدند.

در رابطه با ایشان اینجا بخوانید

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار