تاریخ انتشار :

یاسمین هوسج

با مسلمان شدنم، امنیت و آرامشی کامل تمام زندگی‌ام را در برگرفته است

یاسمین هوسج، بانوی رهیافته آمریکایی گفت: عشق به اهل بیت(علیهم‌السلام) و امام حسین(علیه السلام) باعث شد که من هزاران کیلومتر را برای رسیدن به کربلا، این سرزمین مبارک بپیمایم.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس حسینی، یاسمین هوسج، بانوی رهیافته به مکتب تشیع، ساکن «آتلانتا»، مرکز ایالت جورجیای آمریکا است و در یک فروشگاه‌ وابسته به یکی از شرکت‌های بزرگ مواد غذایی در این ایالت کار می‌کند.

هوسج با اشاره به مشرف‌‌شدن خود به دین مبین اسلام تأکید کرد: با مسلمان شدنم، امنیت و آرامشی کامل تمام زندگی‌ام را در برگرفته است، البته گاهی با روزهای سختی مواجه می‌شوم که با قرائت قرآن، دعا و ذکر مصیبت‌ها و سختی‌هایی که برای اهل بیت(علیهم‌السلام) اتفاق افتاد، تحمل آن روزها برایم راحت و آسان می‌شود.
وی گفت: کار کردن در یک فروشگاه بزرگ آن‌ هم با حجاب کامل، گاهی سخت می‌شود ولی خداوند در همه حال یاور من بوده است.
بانوی مستبصر آمریکایی درباره نحوه آشنایی خود با عترت گفت: از طریق سخنرانی‌های دینی که توسط علمای عراقی پخش می‌شد، با اهل بیت(علیهم‌السلام) عترت و طهارت آشنا شدم و علاقه زیادی به آن‌ها دارم.
هوسج در ادامه گفت: این نخستین سفر زیارتی من است و ان‌شاءالله سفرهایم به عراق بیشتر شود، همچنین به کسانی که دوست‌ دارند به این کشور سفر کنند، توصیه می‌کنم به شایعاتی که رسانه‌های معاند درباره ناامنی این کشور مطرح می‌کنند، اهمیت ندهند و باور نکنند، من یک هفته است که به عراق آمده‌ام و اینجا فضای امنی حاکم است.
وی در پایان گفت: وقتی به کربلا فکر می‌کنم، واقعه طف و اتفاقاتی را که برای امام حسین(علیه السلام) و اهل بیت(علیهم‌‌السلام) اتفاق افتاد، به یاد می‌آورم، افتخار می‌کنم که توانستم کربلا، این سرزمین مبارک را زیارت کنم و این سعادت بزرگی است که نصیبم شده است.

منبع: ایکنا-جام نیوز

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار