شودوشن
مسلمان شدن گردشگر چینی در حرم هلال بن علی(علیه السلام)

آقای شودوشن، گردشگر چینی که برای ایرانگردی به شهر آران و بیدگل سفر کرده بود، پس از آشنایی با دین مبین اسلام در این شهر، با حضور در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(علیه السلام) مسلمان شد.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) درکاشان، آقای شودوشن، گردشگر چینی که برای ایرانگردی به شهر آران و بیدگل سفر کرده بود، پس از آشنایی با دین مبین اسلام در این شهر، پیش از ظهر امروز با حضور در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(علیه السلام)، شهادتین را ادا کرد و به دین مبین اسلام گروید.

این گردشگر چینی پس از انجام مراسم شهادتین، گفت: هم‌اکنون صفحه جدیدی به روی من باز شده است، چراکه گرایش هر انسانی به دین مبین اسلام موجب سعادت دنیوی و اخروی وی می‌شود.

امام جمعه موقت آران و بیدگل نیز در این مراسم گفت: آقای شودوشن از کشور چین مدتی است که به همراه یک مترجم و راهنمای گردشگری آران و بیدگلی به استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل سفر کرده و در این سفر با آداب دینی مردم مذهبی شهرستان آران و ییدگل در حرم هلال بن علی (علیه السلام) آشنا شده است.

وی با اشاره به اینکه زین پس نام خود را محمد علی نهاده است، تصریح کرد: تحقیق و تفحص این جوان ۲۳ چینی درباره اسلام و شیعه از طریق رسانه های و روزنامه ها و همچنین آشنایی با آداب زیارت و توسل از ائمه اطهار و توکل به خدا در کارهای مردم آران و بیدگل را از دلایل اصلی خود برای اسلام آوردن است.

حجت الاسلام علی ناصریان، امام جماعت آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(علیه السلام)، در ادامه با اشاره به تاثیر دعاهای شیعیان و همچنین تاثیرات معنوی قران در زندگی مردم و حتی افراد بیگانه با اسلام تاکید کرد: محمد علی برای بازگشت به کشور خود قرآن را بهترین ارمغان سفر خود نام برده است و آن را برای خانواده هدیه می برد.
وی به این فرد تازه مسلمان شده درباره اصول عقاید دین اسلام توضیحاتی ارائه و در پایان یک جلد کلام‌الله مجید و تعدادی کتاب دینی اسلامی به وی تقدیم کرد.

منبع: حوزه نیوز

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما