تاریخ انتشار :

مانوریتزبالتزولا

تازه مسلمان ایتالیایی :در دین اسلام انسان ارتباط مستقیم با خداوند دارد

یک هنرمند موسیقی ­دان ایتالیایی با حضور در حرم مطهر رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) مانوریتزبالتزولا که پس از آشنایی با مفاهیم دینی، کتاب های اسلامی و پژوهش درباره مکان های مقدس، در سفر به ایران تحت تأثیر معارف و آموزه های آسمانی اسلام قرار گرفت و این دین را به عنوان دین خود برگزید.

وی با تشرف به حرم رضوی و با اقرار شهادتین و انتخاب آگاهانه  مذهب تشیع در راه هدایت الهی قرار گرفت و مسیر جدید زندگی خود در مکتب علوی را پیدا کرد.

مانوریتزبالتزولا در حاشیه مراسم تشرف به دین اسلام و مذهب تشیع به خبرنگار ما گفت: من به وسیله راهنمایی های پدرم که مسلمان هم نیست به دین اسلام گرویدم، چرا که پدر از دین اسلام به عنوان دین مستقل و آزاد یاد می­کرد و می گفت در دین اسلام انسان ارتباط مستقیم با خداوند دارد.

وی افزود: با توجه به تحقیقاتی که در مورد دین اسلام داشتم، متوجه این مسئله شدم که دین اسلام یک دین کامل و آزاد است که هر کسی به دین مشرف شود در انجام فرایض الهی مختار است که در هر کجا، هر وقت و هر مکان که بخواهد می تواند ارتباط خودش را با خدای خودش برقرار کند، چرا که در ادیان دیگر باید در مکان های مشخص مثل کلیسا و معبد و… حضور پیدا کند تا با خدا ارتباط برقرار کند.

این  موسیقی دان تازه مسلمان که نام خود را رضا انتخاب کرده است، اظهار کرد: پذیرش اسلام از سوی انسان‌های آزاداندیش در صورت شناخت صحیح دین اسلام صورت می گیرد و به وسیله تفکر زمینه فکری و آمادگی روحی در قلب انسان فراهم می شود.

 

این موسیقی دان ایتالیایی تصریح کرد: کتاب قرآن کاملترین نسخه زندگی برای بشریت است و توجه به معانی آیات قرآن درون انسان را روشن می کند.

وی با اشاره به اینکه اجتماع مسلمانان در مناسبت های مختلف، اجتماع بسیار متحد و یکپارچه است، گفت: من تابستان سال جاری برای جمع آوری تحقیقات در مورد دین اسلام به حرم مطهر رضوی آمدم و جاذبه های بی نظیری را در این مکان نورانی مشاهده کردم که همین امر ذهنم را متوجه و علاقمند به دین اسلام و مذهب شیعه کرد.

این موسیقی دان ایتالیایی افزود: امروز که با اقرار شهادتین به دین اسلام و مذهب تشیع مشرف شدم درونم نورانی شده است و احساس  می کنم که بهار عمرم از امروز شروع شده است.

گفتنی است؛ محصولات فرهنگی شامل کتب و قرآن به زبان ایتالیایی به رسم یادبود از سوی مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی به این تازه مسلمان اهدا شد.

منبع:حوزه نیوز/ جام نیوز

دیگر رهیافتگان ایتالیایی را اینجا ببینید

 

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار