تاریخ انتشار :

به دلیل غلبه مشتریان مسلمان؛

یک فروشگاه زنجیره ای در آلمان: محصولات کریسمس نمی فروشیم

یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای ولوورث در دورتموند آلمان، به خاطر اینکه بیشتر مشتریانش را مسلمانان تشکیل می‌دهند، از این پس محصولات کریسمس نخواهد فروخت.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )به نقل از  express.co، یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای ولوورث در آلمان اعلام کرد که مشتریانش همگی مسلمان هستند و به همین جهت این فروشگاه دیگر محصولات و کالاهای مرتبط با روز کریسمس را به فروش نمی‌رساند.

img07033675
فروشگاه‌های زنجیره‌ای ولوورث اکنون ۳۰۰ شعبه در سرتاسر آلمان دارند و شاخه دورتموند از این پس تزئینات کریسمس، هدایا و موسیقی‌های مربوط به روز کریسمس را به فروش نمی‌رساند زیرا تقریبا تمامی مشتریان این شعبه را مسلمانان تشکیل می‌دهند.
گفته می‌شود در همین راستا، یکی از کارکنان این مغازه در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: ما اکنون به یک تجارت اسلامی تبدیل شده‌ایم و نمی‌خواهیم محصولات کریسمس را بفروشیم.
صدا کپاکور مدیر ۲۵ ساله این شعبه نیز با تایید اینکه فروش محصولات کریسمس متوقف شده است گفت: درخواست برای محصولات کریسمس اصلا وجود نداشته و کالاهای سال گذشته نیز هنوز به فروش نرسیده‌اند.
وی افزود: از آنجایی که این مغازه در ناحیه مسلمان نشین آلمان قرار دارد، تقاضا برای کالاهای کریسمس بسیار پایین بوده است و به همین جهت کالاهای مربوط به کریسمس به شعب دیگر فرستاده می‌شوند.

منبع: حوزه نیوز

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار