تاریخ انتشار :

پایگاه خبری التواصل خبر داد :

عکس / رئیس بزرگترین قبیله کشور غنا مسلمان شد

رئیس بزرگترین قبیله کشور غنا پس از تشرف به دین اسلام به زیارت خانه خدا رفت.

به گزارش رهیافتگان  خبرگزاری ابنا نوشت: رئیس  بزرگترین قبیله در کشور آفریقایی غنا که چند روز پیش اسلام آورده است به زیارت خانه خدا مشرف شد .

وی که نامش منتشر نشده پس از مسلمان شدن تصمیم گرفته به زیارت خانه خدا مشرف شود امروز در مکه مورد استقبال «شیخ خالد الغامدی» امام جماعت مکه مکرمه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری التواصل که این خبر را منتشر کرده، وی با ابراز خشنودی از تشرف به مکه مکرمه دیداری با سران و شیوخ مکه نیز داشته و استقبال سران مکه از خود را نشانه دوستی آنان با اسلام و مسلمین دانسته است.

رئیس بزرگترین قبیله غنا

 

رهبر بزرگترین قبیله غنا

رهیافتگان : حکام سعودی نسبت به اسلام آوردن افراد تاثیر گذار واکنشهای  موثری  از خود نشان می دهند و با استفاده از حضور مکه مکرمه در کشورشان به جذب آنها به طرف وهابیت می‌پردازند در حالی که متاسفانه هنوز برخی در ایران اسلام آوردن و شیعه شدن چنین افرادی را ارج نمی نهند و آنها را به چشم مستر‌همفر( شخصیتی که پروفسور حامد الگار در کتاب وهابیت خود آن را غیر مستند می شمارد می نگرند) استقبال از این اشخاص خاطره استقبال از وهابیون از شهید مظلوم مالکوم لطیف شباز نوه مالکوم ایکس را تداعی می‌کند که با وجو فقر مالی و عدم حمایت ایران از او به خواسته‌های وهابیون پاسخ رد داد باوجودی که در ایران حتی حاضر به حمایت مالی از وی برای سفر به این کشور نشدند و بسیاری از مسولان و حتی به ظاهر مبلغان نه وی و نه پدر شهیرش را می‌شناختند. البته ممکن است که در بین تازه مسلمانان جاسوس هم باشد و حتما هم هست اما نوع نگاه برخی آقایان به اسلام  و مسلمان شدن افراد در خور دین بزرگ اسلام نیست.

……………

اشتراک گذاری :


 1. هیام گفت:

  خدایا

  خوش به حال آنکه قلبش مال توست

  حال و روزش هر نفس، احوال توست

  خوش به حال آنکه چشمانش تویی

  آرزوهایش همه آمال توست

آخرین اخبار