تاریخ انتشار :

از شبکه «ویوه»

برنامه ای با موضوع «حقیقت اسلام» در ونزوئلا

در راستای بهره‌برداری از ظرفیت شبکه‌های رادیو تلویزیونی ونزوئلا و به منظور معرفی اسلام و ایران، «حقیقت اسلام» از تلویزیون «ویوه» این کشور تبیین شد.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در ادامه فعالیت‌های رایزنی فرهنگی کشورمان در ونزوئلا و بر اساس توافق حاصله با مدیران شبکه تلویزیونی «ویوه» برای حضور افراد اندیشمند و متخصص (معرفی‌شده توسط رایزنی فرهنگی ایران) در برخی از میزگردها و برنامه‌های آن، شیخ سهیل اسعد، استاد علوم حوزوی در ویژه‌برنامه «گفت‌وگوی دانایی‌ها» حضور یافت.

jamnewsimage16340024

وی در این برنامه با موضوع «حقیقت اسلام» شرکت کرد و به توضیح و تشریح مبانی معرفتی دین مبین اسلام و تبیین دیدگاه‌های آن نسبت به انسان و حیات دنیوی و اخروی پرداخت.

شیخ سهیل اسعد، در این برنامه مردم را به تحقیق و تدقیق بیشتر درباره اسلام راستین (از طریق منابع و مراجع واقعی آن و به دور از فضاسازی‌های جوامع غربی درباره اسلام و مسلمانان) و پرهیز از هرگونه پیش‌داوری فراخواند.

تببیین موضوع به زبان ساده و از منظر یک فرد آمریکای لاتینی که به اسلام گرویده است، از امتیازات شیخ سهیل اسعد است که باعث جذب بیشتر مخاطب و تأثیرگذاری بیشتر کلام او در مخاطبین بومی می‌شود.

برنامه «گفت‌وگوی دانایی‌ها» روزهای دوشنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۱۲ تا ۳۰/۱۲ به وقت کاراکاس از شبکه «ویوه» پخش می‌شود و بیشترین مخاطبین آن نیز اقشار فرهنگی و دانشگاهی جامعه محسوب می‌شوند.

منبع:ایکنا

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار