کره جنوبی
عرضه غذای حلال در ۹۷ رستوران کره جنوبی برای گردشگران مسلمان

هیئت گردشگری کره جنوبی جشنواره هفتگی غذای حلال مسلمانان را برگزار می کند و در این راستا ۹۷ رستوران غذای حلال به گردشگران مسلمان در کره عرضه می کند.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) به نقل از السبق، مسئولان کره جنوبی به گسترش خدمات حلال برای گردشگران منطقه خلیج فارس و مسلمانان روی آورده است، به همین دلیل هیئت گردشگری کره جشنواره هفتگی غذاهای حلال را در یکم نوامبر تا دهم دسامبر (ماههای صفر و ربیع الاول سال 1438) برپا خواهد کرد.

download

هنگامی که رئیس جمهوری کره جنوبی به شرکت های این کشور دستور داشت تا به غذاهایی که گردشگران منطقه خلیج فارس و کشورهای اسلامی به آن تمایل دارند توجه بیشتری داشته باشند، اهمیت به صنعت غذای حلال در کره افزایش یافت و از آن زمان تعداد محصولات حلال رو به رشد گذاشت و تعدادی گردشگران از کشورهای منطقه خلیجی در سالهای 2015 و 2016 میلادی به 130 هزار مسافر رسید که نیمی از آنها عربستانی هستند.

برهمین اساس، هیئت گردشگری ملی کره جنوبی جشنواره هفتگی غذاهای حلال را به منظور ارایه اطلاعات لازم درباره رستوران های مسلمان پسند در سراسر کره جنوبی به گردشگران مسلمان برگزار می کند.

کتابچه های برای تخفیف به گردشگران مسلمان در فرودگاه انچون، منطقه انسادونگ، مرکز اطلاعات گردشگری و دفتر هیئت گردشگری ملی کره جنوبی در کشورهای خلیجی توزیع خواهد شد.

قرار است این کتابچه ها شامل اطلاعاتی درباره 97 رستوران حلال و مسلمان پسند در مناطق مختلف کره نیز باشد که در این جشنواره افتتاح می شود.

در این کتابچه های راهنمای رستوران های حلال که اتحادیه مسلمانان کره جنوبی به آن مجوز رسمی دادند، درج شده است.

منبع:شبستان

انجمن شهید ادواردو آنیلی مفتخر است تنها پیج شیعی در فضای مجازی را به زبان کره ای دایر و اداره می نماید.

https://www.instagram.com/tgo.korean/

با گروه کره ای انجمن از طریق این پیج اینستاگرام ما ارتباط برقرار کنید

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما