در روز عید ولایت
زوج لهستانی که به همت میثم راضی مترجم آبیکی به دین اسلام گرویده‌اند

زوج تازه مسلمان شده لهستانی با امام جمعه شهر آبیک دیدار کردند.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) از آبیک، ظهر امروز و در عید ولایت و امامت زوج تازه مسلمان لهستانی با حجت‌الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک دیدار کردند.

13950630000234_photoa

امام جمعه شهر آبیک در این دیدار با بیان اینکه دین اسلام از جانب خدای متعال و برگرفته از قرآن کریم بوده که سراسر آن معجزه است،‌ افزود: انبیای الهی به دلیل اتصال به خدای متعال، دست به اقدامات و معجزاتی می‌زدند که بشر از انجام آن عاجز بود.

موسوی ادامه داد: مسلمانان تمام آنچه را که امت انبیای الهی داشتند را دارند، اما امت انبیای الهی، تمام آنچه مسلمانان دارند را ندارند.

وی با بیان اینکه در زمان پیامبر اکرم(ص) به ایشان فرمودند که درختی را جابه‌جا کنند که به لطف الهی این کار را انجام داد، بیان کرد: حتی از پیامبر اکرم(ص) خواستند درخت را دو قسمت کرده و سپس به هم وصل کرده و در جای خود بگذارد که این معجزه با عنایت الهی صورت گرفت.

زوج تازه مسلمان شده لهستانی در چند روز آینده قرار است نام عربی برای خود انتخاب کنند.

زوج «میکائیل ایویرسکی» و زوجه «هانا ابویرسکی» دو ماه پیش در استانبول و در نزد صلاح‌الدین اوزگوندوز رهبر شیعیان ترکیه مسلمان شده‌ بودند.

زوج لهستانی ۲۲ ساله و زوجه ۲۱ ساله است و چند روزی را میهمان ایران اسلامی و علما به ویژه علمای قم هستند.

زوج لهستانی به همت میثم راضی مترجم آبیکی به دین اسلام گرویده‌اند، این شهروند آبیکی به دلیل مترجم بودن با حضور در کشورهای مختلف، سبب گرایش تعدادی از غیرمسلمانان به دین اسلام شده است.

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما