تاریخ انتشار :

دانشجوی کانادایی ازطریق اینترنت شهادتین را ادا کرد +عکس

جوان آمریکایی خبر مسلمان‌شدن دوست کانادایی‌اش را اعلام کرد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )، به نقل از نونگار، کمتر از ده روز پیش بود که «جو میلبرن»، تازه‌مسلمان آمریکایی، خبر داد که دوست کانادایی‌اش مسلمان شده است.

میلبرن در صفحۀ فیسبوکی «معنویت عملی در اسلام» اعلام کرد که «کریس کَرِنس» شهادتین را بر زبان جاری کرده و او ازطریق اینترنت، شاهد مسلمان‌شدن این جوان کانادایی بوده است.

کریس کرنس دانشجوی رشتۀ روان‌شناسی در دانشگاه کوئین شهر کینگستون در کاناداست.

photo_2016-05-24_18-52-55

جو میلبرن تصویر گفت‌وگوی اینترنتی خود با کرنس در لحظۀ ادای شهادتین را نیز منتشر کرده است. چنان‌که در این تصویر پیداشت، جو از کریس می‌خواهد که علاوه بر به‌زبان‌آوردن کلمات شهادتین، آن‌ها را بر صفحۀ گفت‌وگو هم تایپ کند.

جو ضمن اعلام این خبر، از کریس خواسته است در این لحظات که به خدا نزدیک‌تر است، برای همۀ دوستان خود دعا کند.

دیگر اعضای تازه‌مسلمان گروه فیسبوکی «معنویت عملی در اسلام» به کریس تبریک گفته و تجربه‌های خود را نیز با او در میان گذاشته‌اند.

«جنه ژامی مک‌کراکن»، تازه‌مسلمان کانادایی، به کریس توصیه کرده است که مدارا پیشه کند و سؤالات و شبهات خود را با دوستان جدیدش در میان بگذارد.

«آماندا گرِیس» آمریکایی نیز که پس از مسلمان‌شدن، نام مریم فاطمه را برای خود برگزیده است، به این حوان تازه‌مسلمان توصیه کرده که در راه اسلام، آهسته و پیوسته گام بردارد.

«یوسف صالح واکر» آمریکایی هم به کریس توصیه کرده است که ابتدا عقاید اساسی و همچنین نماز را فرابگیرد و پس از آن به تقویت رابطۀ قلبی خود با خدا روی بیاورد.

photo_2016-05-24_18-56-54

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار