کتاب ؛رهیافت
نظر مراجع عظام درباره ولایت فقیه در مجموعه کتاب «رهیافت» منتشر شد

تازه‌ترین مجموعه کتاب‌های اعتقادی خود با موضوع نظر مراجع عظام درباره ولایت فقیه را در مجموعه ۵ جلدی «رهیافت» منتشر کرد.

     به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) ـ مدیریت فرهنگی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه مبلغان دینی برای پاسداری از حریم عقیدتی شیعه و پاسخگویی به شبهات، نیازمند ارائه مبانی فکری م منطبق با فضای فکری مخاطبان خود هستند، گفت: مدیریت فرهنگی آستان قدس رضوی در راستای نشر معارف دینی و رضوی و بصیرت افزایی، وظیفه تولید محصولات فرهنگی برای عموم زائران، مبلغان و نخبگان دینی را بر عهده دارد.

«جواد هاشمی» با بیان اینکه تاکنون ۲۵ شماره از مجموعه کتاب‌های رهیافت تولید شده که به موضوعات مختلفی همچون معرفتی، فقهی، روان‌شناسی، اعتقادی و تربیتی اختصاص دارد، افزود: در این مجموعه ۵ جلدی تلاش شده گفته‌های مراجع عظام و علمای معاصر درباره مباحث ولایت فقیه گردآوری، دسته بندی و موضوع گذاری شود، به گونه‌ای که به بهترین وجه بتوان از آن استفاده کرد.

وی گفت: دین و سیاست، تعریف ولایت، ادله اثبات ولایت، شبهات رایج در امر ولایت فقیه و تطبیق ویژگی‌های روایی ولی فقیه از موضوعاتی است که در ۵ جلد این مجموعه به آن پرداخته شده است.

هاشمی تصریح کرد: این مجموعه که به منظور زدودن شبهات، افزایش بصیرت و تداوم در مسیر مستقیم ولایت تولید و در اختیار اساتید و مبلغان اداره پاسخگویی به سوالات دینی قرار گرفته، به همت حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا طاهری؛ پژوهشگر و استاد حوزه و دانشگاه تنظیم و تالیف شده است.

منبع: ابنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما