تاریخ انتشار :

پیتر آنجلو بوتافوکو،

روزنامه‌نگار مشهور ایتالیایی با تحقیق درمورد داعش به اسلام گروید و نام خود را جعفر گذاشت +عکس

پیتر آنجلو بوتافوکو، روزنامه‌نگار سرشناس ایتالیایی پس از نوشتن کتابی درباره داعش، تمایل خود برای گرویدن به اسلام را علنا ابراز کرده و نام «جعفر» را برای خود برگزید.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به گزارش خبرنگار سایت رهیافتگان در ایتالیا پیتر آنجلو بوتافوکو، روزنامه‌نگار سرشناس ایتالیایی که برای روزنامه کثیرالانتشار «ایل فولیو» قلم می‌زند، اخیرا کتابی به نام «جنگ وحشیانه صلیبی؛ جنگ اسلام ـ خلیفه بر سر دروازه‌های شهر رم» را نوشته و در آن علت تولد و رشد گروه‌های تکفیری و افراطی مانند داعش را بررسی کرده است.
این کتاب توسط مؤسسه انتشاراتی معتبر «بومپیانی» منتشر شده است و بوتافوکو در آن تمایل خود برای گرویدن به اسلام را علنا ابراز کرده و انزجار خود را از عملکرد جنایتکارانه گروه‌های تکفیری نشان داده است.
پیتر آنجلو که حالا اسم اسلامی جعفر السیسیلی را برای خود انتخاب کرده می‌گوید: در دینی که کشتن یک بی‌گناه را حتی بدون اشاره به دین، مسلک و نژاد او برابر با کشتن تمامی انسان‌ها می‌داند چگونه می‌توان عملکرد این جنایتکاران را به آن دین نسبت داد.

دیگر رهیافتگان ایتالیایی را اینجا ببینید

Pietra gelo Buttafuoco
این روزنامه‌‌نگار ایتالیایی می‌نویسد: این گروه‌های تکفیری نه به دست ما غربی‌ها؛ بلکه به دست خودشان از بین خواهند رفت، عمل آنان به مثابه یک خودکشی آرام است.
وی که تحصیلات دانشگاهیش فلسفه شرق بوده بسیار علاقه مند به شناخت اسلام است او می‌گوید به لطف خدا اول اسلام را شناختم و بعد مسلمانان را و اکنون در جایگاهی هستم که بتوانم اسلام را به شما ایتالیایی‌ها بشناسانم.

 

Pietra gelo Buttafuoco

شایان ذکر است وی مدتی پیش نامزد استانداری سیسیل شد ولی صراحتا اعلام کردند که به علت مسلمان بودن ،  او مناسب این منصب نیست

 

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار