ثریا حسین
پیام اسلام در خیابان‌های آمریکا + عکس

بروشور دوم ما با عنوان «خدا کیست؟» منتشر شد چون در کمال ناباوری بسیاری حتی نمی‌دانند که ما چه کسی را پرستش می‌کنیم و خرافه‌های زیادی در مورد ما وجود دارد.

29888_519

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان  به نقل از پایگاه خبری «Icsun-news»، ثریا حسین می‌گوید: احساس می‌کردم که اسلامی که در برخی جاها و در رسانه‌ها نشان می‌دهند، اسلامی که من می‌شناسم نیست. فکر کردم باید به مردم بگوییم که اسلام ما چگونه است.
از این رو، جمعیت اسلامی لاس کروسس تابستان گذشته غرفه‌ای در شهر برپا کردند و در گفت‌و‌گو با بازدیدکنندگان از اسلام گفتند.

29891_383
اکنون این برنامه به برنامه‌ای ماهانه تبدیل شده و تلاش می‌شود که مردم با اسلام حقیقی آشنا شوند.

حسین گفت: این برنامه در ابتدا با هدف ارائه آموزش‌های عمومی انجام شد؛ اما وقایع اخیر آن‌ها را مجبور کرده که بایستند و تروریسم را خطاب قرار دهند.

29892_416
در این غرفه‌ها علاوه بر اینکه کتاب‌ها و مطالب آموزشی در مورد اسلام ارائه می‌شود، به سؤالات مردم در مورد تیتر اخبار و سخنان ضداسلامی سیاستمداران پاسخ داده می‌شود.

همچنین مباحثی درباره اصول و آموزه‌های اسلامی در قالب بروشورهایی به مردم داده می‌شود.

حسین گفت: بروشور دوم ما با عنوان «خدا کیست؟» منتشر شد چون در کمال ناباوری بسیاری حتی نمی‌دانند که ما چه کسی را پرستش می‌کنیم و خرافه‌های زیادی در مورد ما وجود دارد.

یوسف الاسماوی، یکی از شرکت‌کنندگان در این برنامه می‌گوید: ماه گذشته بیشترین چیزی که از مردم شنیدم این بود که «بسیار ممنون که اینجا هستید» و این نشان می‌دهد که این تصورات نادرست قابل برطرف شدن هستند.

محمد داوود، استاد مهندسی الکترونیک دانشگاه ایالتی نیومکزیکو نیز به خاطر سؤالات زیادی که دوستان و آشنایانش در مورد اسلام از او می‌پرسیدند به یکی از اعضای اجراکننده این برنامه تبدیل شد.

وی می‌گوید: وقتی مردم آموزش ببینند، دیدگاهشان در سایه دانستن تغییر می‌کند و آموزش بنیان دانستن هر چیزی است.

منبع: ایکنا

کانال رسمی سایت رهیافتگان در تلگرام     https://telegram.me/rahyafte_com

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: