تاریخ انتشار :

در فلسطین اشغالی

افزایش گرویدن زنان اسرائیلی به اسلام

مقامات اسرائیلی گرویدن زنان یهودی به اسلام را زنگ خطری دانسته و از یهودیان شهرک‌نشین خواستند تا برای حفظ هویت یهودی خود بیشتر تلاش کنند

11_278371

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) رسانه صهیونیستی « www.israelnationalnews.com » اعتراف کرد که علت افزایش نام محمد در فلسطین اشغالی و خصوصا میان شهرک‌نشینان اسرائیلی، گرویدن زنان یهودی شهرک نشین به دین اسلام و ازدواج آنان با اعراب مسلمان است.
نام محمد در میان خانواده های یهودی
طبق گزارش سی.بی.اس در سال ۲۰۱۴ بیشترین و محبوب‌ترین نام در سرزمین های اشغالی محمد بوده است، این درحالی است که به گفته رسانه صهیونیستی، ۴۵ نفر از کودکانی که نام محمد دارند، فرزند زنان شهرک‌نشین اسرائیلی هستند که با مسلمانان ازدواج کرده و پس از گرویدن به اسلام نام محمد را برای فرزندان خود انتخاب کرده‌اند. به علاوه مشخص شد که روی ۱۱ کودک دیگر نام احمد و ۶ کودک نام عبد گذاشته شده که همگی متعلق به زنان اسرائیلی گرویده به اسلام است.
آمار واقعی از گرایش به اسلام، بیشتر از آمار رسمی است
صهیونیست‌ها مدعی هستند که زنان یهودی به دام عشق مردان مسلمان گرفتار شده و به همین علت به دین اسلام می‌گروند، آن‌ها همچنین با ابراز تاسف اعلام کردند که این ارقام تنها گوشه‌ای از افزایش گرویدن یهودیان به اسلام بوده و آمار گرویدن زنان یهودی به اسلام و رهایی از هویت یهودی‌شان بسیار بیشتر از این است.
مقامات اسرائیلی گرویدن زنان یهودی به اسلام را زنگ خطری دانسته و از یهودیان شهرک‌نشین خواستند تا برای حفظ هویت یهودی خود بیشتر تلاش کنند

منبع: معاونت بین المللل حوزه علمیه

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار