تاریخ انتشار :

ساني‌بيل ويليامز

بازیکن تازه‌ مسلمان سیاه پوست مدال‌های خود را هدیه کرد

«سانی‌بیل ویلیامز» بازیکن مسلمانی است که در سال ۲۰۰۸ به اسلام مشرف شد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) گروه ترجمه سایت رهیافتگان / تصویری زیبا از سخاوت یک بازیکن مسلمان سیاهپوست برای  تمام کسانی که نظاره‌گر آن بودند بسیار تاثیرگذار بود. «سانی‌بیل ویلیامز» بازیکن مسلمانی است که در سال ۲۰۰۸ به اسلام مشرف شد. وی روز شنبه گدشته مدال‌های خود را  که در بازی‌های برابر با استرالیا و‌ نیوزلند دریافت کرده بود به پسربچه‌ای نیوزلندی بخشید. پسربچه‌ای علاقه‌مند که برای دیدن بازی سانی بیل ویلیامز آمده بود و روی چمن نشسته بود و یک محافظ امنیتی  مانع  از ورود او به ورزشگاه شده بود و چارلی مشتاق می‌خواست درخواستش را روی کاغذ بنویسد. سانی بیل ویلیامز وقتی پسربچه را دید  مهربانانه او را در آغوش گرفت و همراه خود به داخل ورزشگاه برد و پس از پایان بازی، مدال‌های  طلای خود را به او بخشید  برق شادی در چشمان  چارلی از نگاه دوربین‌های  دور نماند‌.

<

>

به گزارش هافینگتون پست سانی بیل ویلیامز این بازیکن معروف راگبی کمی ناراحت به نظر می‌آمد وقتی خبرنگار علت را پرسید گفت: پسربچه را که دیدم بیاد کودکی خودم افتادم این موضوع ناراحت کننده بود.

joueurallblacksبازیکن معروف راگبی

این بازیکن مسلمان که به عنوان بهترین بازیکن سیاه پوستان محسوب می‌شود در مورد عمل سخاوتمندانه خود گفت: این مدال‌ها همه چیز نیستند که احساس غرور و افتخار ایجاد کنند چیز دیگری باعث افتخاراست  به همین خاطر من فکر کردم، چرا دل این پسربچه را به دست نیاورم . بزرگترین مدال قهرمانی جهان، مدالی است که برای این پسر بچه شادی و خنده به ارمغان آورد و این نتیجه عملکرد بازیکن مسلمان بود که با اهدای مدال‌های طلای خود باعث شادی دل بچه‌ای  شد. سانی بیل ویلیامز اولین بازیکن مسلمان تیم نیوزیلند است.

ajib.fr

 گروه ترجمه سایت رهیافتگان

اشتراک گذاری :


  1. علی گفت:

    خیلی تاثیر گذار بود واقعا همین صحنه ها هست که روح بلند آدمی را نشان می دهد

آخرین اخبار