تاریخ انتشار :

در فضايي كه مسلمانان را تروريست مي‌نامند

دختر فرانسوی چرا مسلمان شد

فقط در استراسبورگ از ژانویه سال ۲۰۱۴ تاکنون ۳۰ درصد تعداد مسلمانان افزایش یافته است.

3452395jamnews_ir-1

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )، بعد از ماجرای شارلی ابدو و حملات زیاد نسبت به مسلمانان،‌ رسانه‌ها مدعی شدند که ضریب پیوستن به دین اسلام بالاتر رفته است. با توجه به اخبار گروه آر.تی.ال ** در ژانویه سال ۲۰۱۵، مسجد بزرگ پاریس راه‌اندازی خواهد شد، ‌زیرا تعداد مسلمانان بسیار بیشتر از قبل شده‌اند. فقط در استراسبورگ  از ژانویه سال ۲۰۱۴ تاکنون ۳۰ درصد تعداد مسلمانان افزایش یافته است.

اگر این ارقام با احتیاط  بررسی شود نشان می‌دهد تعداد مسلمانان در فرانسه در حال فزونی است.

به دنبال این روند صعودی، ایستگاه رادیویی منطقه به مسلمان شدن الواز اشاره کرد. دختر جوانی که با پرکردن فرمی خود را مسلمان معرفی نمود او پس از ماجرای شارلی ابدو و اتهاماتی که به مسلمانان می‌زدند و آنها را تروریست می‌نامیدند دچار شوک و حیرت شده بود برای همین می‌خواست مسلمان شود تا به دیگران بگوید این چهره واقعی اسلامی نیست‌ که نشان می‌دهند.

او می‌گفت: من می خواهم مسلمان بشوم تا حقیقت اسلام را به همه معرفی کنم. «الواز»  ۱۸ساله پس از حمله به شارلی ابدو اسلام را در آغوش گرفت و مسلمان شد.

 

**گروه آر.تی.ال (‌شرکت رسانه‌های جمعی آلمانی مستقر در لوکزامبورک است، که ۷۵٪ درصد از سهام آن، متعلق به شرکت رسانه‌ای برتلزمان می‌باشد. گروه آرتی‌ال مالک ۵۴ شبکه تلویزیونی و ۲۹ ایستگاه رادیویی در ۱۰ کشور جهان است)

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار