تاریخ انتشار :

سارا سوجی

مردم ایران قدردان امنیت کشورشان باشند

تازه مسلمان ایتالیایی گفت: امنیت یکی از نعمت های خداوند است که جمهوری اسلامی ایران از این نعمت الهی برخوردار می باشد و مردم ایران باید قدردان این نعمت الهی باشند.

download (1)

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  به لطف خداوند متعال من در حال حاضر به عنوان یک طلبه حوزه علمیه در قم مشغول به تحصیل و فراگیری علوم و معارف دینی هستم.

این مستبصر ایتالیایی ادامه داد: با توجه به اینکه من در کشورهای ایتالیا و کانادا زندگی کرده ام پس از تحقیق و بررسی دریافتم در این کشورها منابع مناسب و جامع برای معرفی اسلام و تشیع وجود ندارد و حتی مسلمانان این مناطق در جهالت و نادانی خاصی به سر می برند.

این طلبه حوزه علمیه شهیده بنت الهدی بیان داشت: وقتی مسلمان شدم تصمیم گرفتم همراه همسرم به ایران بیایم تا حقیقت اسلام را بفهمم و توانایی آن را داشته باشم تا وقتی کسی در مورد انتخابم که دین اسلام است از من پرسید جواب منطقی داشته باشم.

این تازه مسلمان شیعه ایتالیایی خاطرنشان کرد: وقتی با چشمان خودت با نور مواجه می شوی دیگر نمی توانی به آن پشت کنی، من در ایران و در این فضای اسلامی احساس امنیت می کنم و می دانم که هیچکس به حریم من تجاوز نمی کند

منبع: حوزه نیوز

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار