تاریخ انتشار :

در دفتر حضرت آیت الله طبرسی

دختر تحصیل کرده روسی مسلمان و شیعه شد +عکس

آرینا پوچکوا که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و تبعه ی کشور روسیه و پیرو دین حضرت مسیح(ع) و مسلک ارتدوکس بود اسم خود را نام مبارک فاطمه گذاشت

 

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )، کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران خانم آرینا پوچکوا که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و تبعه ی کشور روسیه و پیرو دین حضرت مسیح(ع) و مسلک ارتدوکس بوده در دفتر حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حضور پیدا کرده و اظهار علاقمندی به دین اسلام و مذهب حقه شیعه نمود.

لذا پس از مراحل مقدماتی توسط حجت الاسلام و المسلمین رضائی رئیس دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان خانم آرینا پوچکوا شهادت به وحدانیت خداوند متعال و رسالت پیامبر(ص) و امامت ولایت دوازده امام معصوم(ع) در محضر آیت الله طبرسی به دین اسلام مشرف شد و به عنوان مسلمان شیعه دوازده امامی شناخته و اسم خود را نام مبارک فاطمه نهاد و در پایان مراسم یک جلد کلام الله مجید از سوی حضرت آیت الله طبرسی به وی اهداء گردید.

اشتراک گذاری :


 1. زنانی که مسلمان می‌شوند واقعا حجاب خوبی دارند و با این‌که تازه مسلمان هستند، ولی در پوشش و حجاب، الگوی بخشی از زنان جامعه مسلمان ما هستند؛ دلیلش شاید این باشه که اون‌ها در آن جوامع غربی، نهایت فساد و ولنگاری و افول انسانیت را دیده‌اند و خوب می‌دانند کوچک ترین تبرج و زینت و برهنگی، زن را تا کجا به ناکجاآباد می‌برد و در نهایت جامعه به او جز یک کالای جنسی، نظر نخواهد کرد. و زن در این جامعه دیگر انسان نیست؛ یک کالای خوش زرق و برقِ جنسی است. سقوط انسانیت در غرب واقعا دل هر انسانی را به درد می‌آورد و بدتر از آن، غرق شدنِ زن و مرد غربی در دنیای مادی‌گرایی است که حاکمانشان برایشان فراهم کرده اند؛ که در خوش بینانه ترین حالت، در نهایت، آسایش‌ را فراهم می‌کنند؛ در حالی که بویی از انسانیت به مشام نمی‌رسد. به تعبیر شهید مطهری (نقل به مضمون) ما می‌خواهیم انسان تربیت کنیم، نه حیوان فرهنگی. وقتی نگاه می‌کنیم می‌بینیم غرب به دنبال تربیت حیوان فرهنگی است، نه انسان. چند روز پیش آقای جوادی آملی تعبیری داشتند که واقعا تکان‌دهنده بود؛ ایشان فرمودند غرب باغ وحشِ منظم است.
  آری کسی که در آن دنیای پرزرق و برق غرب و با آن همه وسایل و امکانات رفاهی و آسایش زندگی کند، اما به خاطر دور شدن از فطرت الهی و انسانیتش، چیزی جز افسردگی و اضطراب و ناآرامی عائدش نخواهد شد. چنین فردی در اقصانقاط جهان، وقتی دور از فضای غبارآلود غول رسانه‌های دنیا که گوش عالم را کر کرده‌اند، بارقه‌ای از نورِ اسلام را که به برکت انقلاب اسلامی پرتوافکنی می‌کند، ببیند، جذب خواهد شد و دیگر برنخواهد گشت. و بیش از من و امثالِ منِ مسلمانی که در اقیانوس رحمت غرق هستیم، ارزش اسلام و دین را می‌داند.

 2. ناشناس گفت:

  سلام
  خوشحالم از اینکه میبینم دسته دسته در دوران آخر زمان به دین مبین اسلام گرایش پیدا میکنند و برتر از آن که شیعه میشوند. خدا را شکر
  بسی جای مباهات دارد که شیعه و مسلمان و ایرانی هستم؛ از خدای بزرگم شکر گذارم.
  به شما رهیافتگان عرض تبریک و تهنیت دارم
  که راه درست را پیدا کردید. تولدتان مبارک

آخرین اخبار