حجت‌الاسلام سالک
روایت حجت‌الاسلام سالک از خداپرست شدن رؤسای سرخ‌پوستان عشیره‌ای

رئیس سرخ‌پوستان گفت من خداپرست شدم اما شورایی داریم که اگر این شورا تسلیم حرف‌های بنده شوند فردا 500 هزار نفر بولیوی سرخ پوست را به خداپرستی به جای خورشید پرستی دعوت می‌کنیم؛

 

 

download (1)

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )،بنده درسال‌های اخیر در نهضت‌ها حضور داشتم؛ یک رادیو در بولیوی با عنوان رادیو الزهرا راه‌اندازی کردیم یک جوانی آمادگی خود را اعلام کرد تا فرهنگ فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را به زبان مالاوی پخش کند؛ در آرژانتین با یکی از مسئولان صحبت کردیم تا 4 ساعت راجع به انقلاب صحبت کنیم او نیز گفت که صحبت‌های شما خوراک یکسال بنده است.

در اینجا سوال دیگر مطرح است که تاکنون چند تا سرخ‌پوست را توانسته‌ایم به سمت خودمان جذب کنیم؟ در سال‌های دور با رؤسای سرخ‌پوستان که عشیره‌ای نیز هستند؛ و یک عشیره آنها حدود 500 هزار نفر است در تهران به گفت‌وگو نشستیم برای اینکه آنها را به خداپرستی دعوت کنیم با علما درباره آنها جلساتی را برگزار کردیم چراکه این سرخ‌پوست‌ها خورشید پرست بودند و به این نتیجه رسیدیم که کتاب‌های ترجمه شده استاد مطهری را برای مطالعه در اختیار آنها قرار دهیم و در نهایت آنها تسلیم شدند تا خداپرست شوند ما نمی‌خواهیم که آنها به سمت ما بیایند همین اطلاع یک انقلاب را در آنها به وجود آورد.

رئیس سرخ‌پوستان گفت من خداپرست شدم اما شورایی داریم که اگر این شورا تسلیم حرف‌های بنده شوند فردا 500 هزار نفر بولیوی سرخ پوست را به خداپرستی به جای خورشید پرستی دعوت می‌کنیم؛ این پتانسیل در دنیا وجود دارد اما این سوال مطرح است که ما چقدر از آن بهره‌برداری کرده‌ایم؟ چرا نمی‌توانیم به بهره‌برداری از آن بپردازیم؟ به دلیل اینکه هر دستگاهی دور بر خودش یک میدانی درست کرده و تا دیروز 10 میلیون دلار از بودجه استفاده کرده و این بودجه را افزایش داده است با همان کارایی قبل.

در دنیا بستر و تشنگی برای یادگیری وجود دارد اما ما قدرت پاسخگویی به آن را نداریم اگر همه سایت‌های شیعه را جمع‌ کنیم و در مقابل یک رقم که مایکل برانت مطرح می‌کند که چند هزار ماهواره روی اسلام کار می‌کند که 3 هزار شبکه ماهواره‌ای با آن هزینه سنگین سازمان سیای آمریکا، تنها بر روی ایران فعالیت می‌کنند، در اینجا این سؤال مطرح است که صداو سیمای کشور دارای چند تا شبکه است که باید گفت: اگر صدا و سیمای کشور را با همه شبکه‌ها . زبان‌هایش جمع کنیم دارای حدود 60 شبکه است.

امروزه حضور ایران را در ماهواره‌ها قیچی کرده‌اند واقعاً ما در مقابل 68 هزار ماهواره، تلویزیون، سایت می‌توانیم مقابله کنیم؟ بله به شرط حاکم کردن نظامات، خاصیت این نظامات تجمع در جهت برآیند کار بدون دخالت در کارشان است یعنی مجمع جهانی مسئولیت شیعیان را بر عهده دارد و مسئولیت دارالتقریب، اهل سنت و جامعهالمصطفی تربیت کادر است اما در برخی از مواقع باید هماهنگی در آنها صورت گیرد. در جدول 12 مجلس شورای اسلامی این کار در حال انجام است اما کاری بسیار سخت و دشوار است  ، اما باید بستر برای انجام این کار باید هماهنگ شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما