فرج الله سلحشور
به دنبال سرمایه گذار برای سریال و فیلم سینمایی حضرت موسی (علیه السلام) هستیم

فرج الله سلحشور گفت: به زودی شماره حسابی را برای دریافت کمک‌های مردمی جهت ساخت پروژه‌ی حضرت موسی (علیه السلام) در ابعاد گسترده جهانی مطرح می‌کنیم.

 

 

2791769_223

به گزارش رهیافتگان: ساخت سریال عظیم حضرت موسی پس از سریال موفق حضرت یوسف مدتی است که به نقل محافل رسانه ای تبدیل شده ،چرا که این اثر نیز می تواند مثل سریال حضرت یوسف جریان ساز باشد .

“فرج الله سلحشور” کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص پروژه‌ی حضرت موسی (علیه السلام) گفت: در حال حاضر نگارش متن و فیلمنامه‌ی سریال و فیلم سینمایی حضرت موسی (علیه السلام) به طور کامل به اتمام رسیده است و به دنبال سرمایه گذار برای این پروژه می‌گردیم.

وی افزود: شماره حسابی را برای کمک‌های مردمی به این سریال در نظر گرفتیم که در آینده‌ای نه چندان دو‌ر آن را در سطح گسترده‌ی جهانی مطرح خواهیم کرد.

کارگردان سریال “یوسف پیامبر” در خصوص برآوردش از هزینه‌های تولید این سریال اظهار داشت: بعضی از دوستان از زبان من منتشر کردند که هزینه‌ی این پروژه 680 میلیون تومان است،‌اما باید بگویم این مبلغ تنها برای یک اثر سینمایی متوسط یعنی تله فیلم مناسب است و برای تامین هزینه‌های پروژه‌ی حضرت موسی (علیه السلام) کم است.

وی در خصوص بازیگر نقش حضرت موسی (علیه السلام) در این پروژه بیان کرد: افراد حقه بازی برای مطرح کردن خود در روزنامه‌ها و سایت‌ها گفتند که ما کاندیدای نقش حضرت موسی (علیه السلام) هستیم، اما باید بگویم هنوز هیچ بازیگری برای ایفای این نقش انتخاب نشده است و همه‌ی اخبار منتشر شده پیرامون این موضوع کذب محض است.

این کارگردان با اشاره به وقت دیگر بر بودن این پروژه اظهار داشت: حاصل پروژه‌ی حضرت موسی (علیه السلام) 72 قسمت سریالی و 6 فیلم سینمایی خواهد بود. این سریال آثار سینمایی از قبل از تولد حضرت موسی (علیه السلام) تا بعد از فوتشان را به تصویر می‌کشد.

سلحشور در پایان در خصوص زمان کلید خوردن این پروژه گفت: زمان کلید خوردن پروژه‌ی حضرت موسی (علیه السلام) با خداست اما به محض پیدا کردن یک سرمایه گذار، اقدامات اولیه جهت تولید این اثر را انجام خواهید داد.

گفتنی است؛ پروژه‌ی حضرت موسی (علیه السلام) تولد، دوران کودکی و جوانی، ازدواج، معجزات حضرت موسی (علیه السلام)،‌ وفات و بعد از وفات ایشان را به تصویر می‌کشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما