تاریخ انتشار :

انتشارات شهید کاظمی

کتاب خلوت انس

کلیاتی درباره دعا، ادعیه و اعمال، دستورالعمل‌ها و اذکار و زیارات. برخی از دستورالعمل هایی که در این کتاب وجود دارد در نوع خود کم نظیر است.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )اذکار، ادعیه و دستورالعمل‌های مورد توصیه آیت‌الله محمد هادی تألهی

حجم قابل توجهی از آثار ایشان را اذکار و أدعیه و ختومات از بیانات آیت الله تألهی گردآوری شده است. فصل‌های این کتاب عبارت‌اند از: کلیاتی درباره دعا، ادعیه و اعمال، دستورالعمل‌ها و اذکار و زیارات. برخی از دستورالعمل هایی که در این کتاب وجود دارد در نوع خود کم نظیر است.

از جمله آثار آیت الله تألهی میتوان به نماز معراج مومن، مجالس، ولاتی معصومین، محرم راز، اسرار سلوک و… اشاره کرد.

یک بار در یکی از سفرهایی که زمان دوران دفاع مقدس رفتیم همدان ، ایشان را آنجا زیارت کردم، لکن این را می دانستیم جوان های حزب الهی و مبارز و این هایی که اهل جبهه و جنگ و میدان جنگ و مانند این ها بودند. با ایشان مأنوس بودند و چیز عجیبی است؛ پیر مردی که مثلا حدود هفتاد یا بیشتر سنش است. دور و برش تمام این جوان های علاقه مند و عاشق جبهه و مانند این ها بودند و این ها اقناع می شدند، ببینید این مهم است. روحانی خوب، عالم دینی خوب این جوری است که مثل یک خورشیدی می درخشد. وقتی می آیند نزدیک او به طور طبیعی نورانی میشوند؛ و ایشان این جور بود.

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار