تاریخ انتشار :

رپورتاژ خبری 2

بهترین خرید از بهترین نمایندگی فروش مواد شیمیایی _شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی

به یاد داشته باشید که پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مواد اولیه شیمیایی با کیفیت است. همانطور که یک برند می‌تواند محصولات با کیفیت تولید کند؛ مواد اولیه و شرکتی که از آن مواد اولیه را تهیه می‌کند نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

اعطای نمایندگی فروش مواد شیمیایی یکی از کارهایی است که می‌توان با نام تجاری هر شرکتی کرد. اما این کار مزایایی برای صاحب برند و افرادی که این نمایندگی‌ها را دریافت می‌کنند دارد.

 

همانطور که هر نمایندگی باید مسئولیت محصولات آن شرکت را بر عهده داشته باشد؛ شرکت‌هایی که نمایندگی برندهای مختلف را دارند نیز همینطور عمل می‌کنند. در ادامه این مقاله شما را با مطرح‌ترین برندهای دنیا و تعدادی از نمایندگی‌های آن‌ها آشنا می‌کنیم.

 

به یاد داشته باشید که پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مواد اولیه شیمیایی با کیفیت است. همانطور که یک برند می‌تواند محصولات با کیفیت تولید کند؛ مواد اولیه و شرکتی که از آن مواد اولیه را تهیه می‌کند نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

مطرح‌ترین برندهای دنیا برای دریافت نمایندگی فروش مواد شیمیایی

 

شرکت مواد اولیه شیمیایی مرک

شاید بتوان این برند را مطرح‌ترین برند مواد شیمیایی در سطح جهان دانست. اما این برند دو فاکتور اصلی دارد که مرک فعلی را ساخته است. قدمت و اعتبار این دو فاکتور اساسی هستند.

این کمپانی سابقه‌‌ای بیش از ۳۵۰ سال دارد. حتی جالب است بدانید که بیش از چهل هزار ماده شیمیایی تخصصی هر ساله توسط این برند تولید می‌شوند. همین موارد باعث شده تولیدی مرک آلمان بزرگ‌ترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و آزمایشگاه‌های کشت میکروبی باشد.

این شرکت آلمانی اواخر سال ۲۰۱۶ بود که توسط یک برند دیگر به نام سیگما خریداری شد. آفت کش‌ها، نگهدارنده‌ها، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و… تنها تعدادی از محصولات این شرکت هستند.

 

شرکت مواد اولیه شیمیایی سیگما آلدریچ

اولین سالی که این تولیدی کار خود را آغاز کرد؛ ۱۹۳۵ بود. آنتی بیوتیک‌ها، بافرها، کربوهیدرات‌ها، آنزیم‌ها، پروتئین‌ها و… از اصلی‌ترین محصولاتی هستند که توسط این شرکت تولید می‌شوند.

این تولید کننده یکی از پیشگامان صنعت ارائه مواد اولیه تازه به کارخانه‌ها می‌باشد به همین دلیل نمایندگی فروش مواد شیمیایی این شرکت را دریافت کردن؛ کمی مشکل است.

 

شرکت مواد اولیه شیمیایی کارلو اربا

کارلو اربا نام موسس این شرکت است که یک مرد ایتالیایی بوده است. اولین کارخانه این برند در حومه میلان ایتالیا تاسیس شده است. بعدها این برند به گروه تجاری صنعتی Montedison پیوست.

تا امروز این شرکت بار‌ها دست به دست شده است. اما این تغییرات چیزی از اعتبار آن کم نکرده است هیچ، به اعتبار آن افزوده است. امروز این این شرکت در دست شرکت چند ملیتی Johnson & Johnson است.

 

شرکت مواد اولیه شیمیایی بایوکم

کمپانی بایوکم فرانسه یکی دیگر از شرکت‌هایی است که دریافت نمایندگی فروش مواد شیمیایی آن کار سختی است. چرا که این برند یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید مواد اولیه شیمیایی می‌باشد.

این شرکت دارای بیش از هزار نوع محصول در مقیاس آزمایشگاهی و صنعتی می‌باشد. از اصلی‌ترین ویژگی‌های محصولات این شرکت خلوص بالای این محصولات است.

شرکت‌های بسیاری دارای نمایندگی فروش مواد شیمیایی این شرکت‌ها در ایران هستند. در واقع اکثر توزیع کنندگان ایرانی تمایل دارند از این شرکت‌ها نمایندگی بگیرند. اما بسیاری از آن‌ها به دلیل تحریم بودن ایران از این کار می‌ترسند.

 

بهترین خرید از بهترین نمایندگی فروش مواد شیمیایی

صرف اینکه نام یک محصول بایوکم یا سیگما باشد مبنی بر کیفیت آن نیست. امروزه تقلب به خصوص در بازار مواد اولیه شیمیایی زیاد دیده می‌شود. با این حال بهتر است از نمایندگی‌های معتبر خرید کنید. اما باز هم باید نکاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم را رعایت کنید.

 

اعتماد به یک شرکت تنها به این دلیل که نمایندگی فلان برند در ایران است کاری عقلانی نیست. باید هوشمندانه عمل کرده و از شرکت‌هایی خرید کنید که به شما تضمین بازگشت وجه و تضمین کیفیت کالا می‌دهند.

شرکت‌هایی که نمایندگی حقیقی مواد شیمیایی را داشته باشند این مواد را به قیمت دلاری می‌فروشند. از این رو این شرکت‌ها هر روز قیمتی جدید دارند. اما شرکت‌هایی که از تولید کنندگان داخلی خرید می‌کنند؛ علاوه بر اینکه به تولید داخلی کمک می‌کنند؛ قیمت کمتری خواهند داشت.

 

به دلیل شرایط کرونا بازدید از بسیاری از این شرکت‌ها کم شده است. به این معنی که نمایندگان مرکزی شرکت کمتر روی عملکرد این شرکت‌ها نظارت دارند. این یعنی هنگام خرید مواد اولیه شیمیایی باید مو را از ماست بکشید!

 

باید به خوبی به شرایط انبار و افرادی که در شرکت فعالیت می‌کنند توجه داشته باشید. از سوی دیگر بهتر است ابتدا مقدار کمی از محصولات را خریداری کرده و سپس تست کنید. اگر از تست شما سلامت خارج شد آن را به محصولات خود اضافه کنید.

 

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌هایی است که نمایندگی فروش مواد شیمیایی نیست. این شرکت با این وجود آماده ارائه انواع مواد شیمیایی با برندهای مطرح جهانی می‌باشد. تنها لازم است با شماره تلفن‌های (۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲ و ۰۳۱-۳۱۳۲۲۳۴۴) تماس بگیرید. برای مشاوره نیز می‌توانید از همین تلفن‌ها استفاده کنید.

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار