تاریخ انتشار :

کمپین تحریم کالاهای هندی

درخواست گروههای اسلامی برای تحریم کالاهای هندی

گروه های اسلامی در خاورمیانه کمپین تبلیغاتی هدفمند را علیه خشونت هایی که در منطقه درانگ آسام هند علیه مسلمانان انجام شد، آغاز کرده اند.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)  به نقل از « opindia»،گروه های اسلامی و فعالان مسلمان در خاورمیانه کمپین تبلیغاتی هدفمند را علیه خشونت هایی که در منطقه درانگ آسام هند علیه مسلمانان انجام شد، آغاز کرده اند.

بسیاری از فعالان مسلمان نیز خواستار تحریم کالاهای هندی از سوی کشورهای اسلامی شدند. این در حالی است که دولت هند بدون توجه کافی به حقایق این امر، مسلمانان این کشور را هدف قرار می دهد.

این گروه ها خواهان تحریم هندوها هستند و از کشورهای اسلامی می خواهند که هند را در این زمینه هدف قرار دهند.«عبدالعزیز التویجری» مدیرکل سابق آیسسکو ، دولت هندوی «نارندرا مودی»،نخست وزیر هند  را متهم به سوء استفاده و آزار و اذیت مسلمانان در چارچوب یک سیاست سیستماتیک و در پرتو سکوت بین المللی کرد.

شخص دیگری با بیش از بیست هزار دنبال کننده در این کمپین گفت که کشورهای اسلامی نباید موافقتنامه ای با هند امضا کنند تا کشتار مسلمانان متوقف شود.

«عبدالرحمان الناصر» در این باره نوشت: بیش از ۳ میلیون هندو در خلیج فارس زندگی می کنند ، آنها ده ها میلیارد دلار برای هند به ارمغان می آورند و ما با آنها با احترام رفتار می کنیم ، پس چرا برادران ما در هند فقط به خاطر مسلمان بودنشان کشته می شوند؟

المطیری که بیش از ۶۵ هزار  دنبال کننده در توییتر دارد نیز گفت که کشورهای اسلامی باید برای اقدام علیه هند  با تم متحد شوند.وی افزود: اخبار مکرر درباره آنچه بر مسلمانان در هند می گذرد ، نیازمند اقدام همه کشورهای جهان اسلام و همه کسانی است که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند.

منبع:شبستان

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار