تاریخ انتشار :

امام جماعت مرکز اسلامی «پنتزبرگ»

به عنوان امام جماعت، چگونه قرآن را درک کرده‌ای؟ کتابی به زبان آلمانی

کتاب «به عنوان امام جماعت، چگونه قرآن را درک کرده‌ای؟» از تازه‌های بازار نشر در آلمان است که در سال ۲۰۲۱ به علاقمندان به کتاب‌های اسلامی عرضه شده است.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)به نقل از آمازون، این کتاب ۲۵۶ صفحه دارد و به قلم «بنیامین ادریس»، امام جماعت مرکز اسلامی «پنتزبرگ» به زبان آلمانی تألیف شده است.

«بنیامین ادریس» به مدت ۲۵ سال امامت مسجد و مرکز اسلامی پنتزبرگ آلمان بوده است. پنتزبرگ، شهری در ایالت بایرن است که در آن پیروان ادیان مختلف در کنار یکدیگر با صلح زندگی می‌کنند. مرکز اسلامی پنتزبرگ با پیروان سایر ادیان ارتباط بسیار خوبی دارد.

اکثر شهروندان پنتزبرگ معتقدند که بنیامین ادریس با تمام وفاداری خود نسبت به سنت‌های اسلامی، درک درستی نسبت به ادیان دیگر نیز دارد. او تلاش می‌کند تصویر درستی از اسلام و مسلمانان به جامعه پنتزبرگ بدهد.

ادریس در اثر جدیدش با عنوان «به عنوان امام جماعت، چگونه قرآن را درک کرده‌ای؟» تصویر متفاوتی از اسلام ارائه می‌دهد. او در کتاب خود تأکید کرده است که بیشتر مخالفان اسلام، نسبت به این دین اطلاع کافی ندارند و نسبت به آن دچار بدفهمی شده‌اند.

منبع: ایکنا

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار