تاریخ انتشار :

تازه مسلمانی از شیکاگو

بانوی تازه مسلمان از نحوه تشرفش به اسلام می‌گوید

کتاب مقدس را مطالعه کردم اما تناقض‌هایی را در آن مشاهده کردم که نمی‌توانستم برای آن راه حلی پیدا کنم. اینکه حضرت عیسی (علیه السلام) خداست اما متولد شده است، …

 

cover.3103.200x200

 

به گزارش رهیافتگان به نقل از فرقه نیوز، بانوی تازه مسلمان از شیکاگو از نحوه تشرفش به اسلام می‌گوید: «من در خانواده مسیحی بزرگ شدم. در جوانی تحت فشار روانی شدیدی قرار گرفتم و یک نیاز شدید درونی به معنویت و دین را احساس کردم. از این رو به کلیساهای مختلف رفتم و در جستجوی ایمان و معرفت بودم. با مسیحیان مختلف ارتباط برقرار کردم.

کتاب مقدس را مطالعه کردم اما تناقض‌هایی را در آن مشاهده کردم که نمی‌توانستم برای آن راه حلی پیدا کنم. اینکه حضرت عیسی (علیه السلام) خداست اما متولد شده است، راه می‌رود، غذا می‌خورد. هرچه بیشتر مطالعه می‌کردم به تناقض‌ها و سردرگمی‌های بیشتری می‌رسیدم. تا اینکه از طریق برخی صفحات اجتماعی با مسلمانان آشنا شدم.

از عقاید مسلمانان نسبت به حضرت عیسی (علیه السلام) جویا شدم. دیدم آن‌ها برای حضرت عیسی خیلی احترام قائلند، اما او را خدا نمی‌خوانند بلکه یکی از بزرگ‌ترین انبیای الهی می‌دانند. کم کم ارتباطات مجازی با علمای اسلامی به ارتباطات در فضای حقیقی تبدیل شد و برای تحقیقات بیشتر و جستجوی معنویت به مسجد رفتم و مجذوب اخلاق و نظام اعتقادی اسلامی شدم. بالاخره بعد از ماه‌ها تحقیق و پرس جو اسلام را پذیرفتم و به آرامش حقیقی دست یافتم. الحمد لله رب العالمین».

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار