شیر محمد طاطار
مردی از اهالی ترکمن صحرا

شهید شیر محمد طاطار: ما ترکمن ها ۱۴۰۰ سال به اهل بیت (علیهم السلام) بدهکار هستیم و باید قضایش را به جا آوریم

شیر محمد طاطار

شیر محمد طاطار

 

 

به گزارش رهیافتگان:شیر محمد طاطار مردی از اهالی ترکمن صحرا با مطالعه و استدلالات عقلی مسیر حق را پیدا می کند و به مذهب اهل البیت روی می آورد , ایشان در جهت نشر این حقیقت کوشش فراوان کرد و تهدیدی برای وهابیت منطقه خود به حساب می آمد و …..
تا اینکه ایشان در فروردین ۱۳۸۷ به دست گروهک وهابیون و با نقشه از پیش حساب شده به شهادت رسیدند …
تمثال مبارک مستبصر مظلوم ، مدافع ولایت ، شهید شیر محمد طاطار عضو شورای اسلامی روستای ترکمن نشین قره سو از توابع گنبد کاووس با تلاش و زحمات اهالی و ساکنین مومن ، و مسئولان ولایتمدار در کیلومتر پنج گنبد کاووس واقع در محور اصلی جاده ی آزادشهر به گنبد کاووس نصب و مستقر گردید .

شهید مظلوم در فروردین ماه سال ۱۳۸۷ به دست عوامل وهابیت و گروهک جنایتکار ریگی به فیض شهادت نائل آمد . او خادم مردم بوده و برای او شیعه و سنی فرقی نمی کرد همه از او راضی بودند ولی متاسفانه دشمنان حقانیت تشیع این عزیز زحمت کش را در حالی که پاسی از شب گذشته بود سه نفر نقاب به چهره به درب منزل او می آیند و ناجوانمردانه ایشان را در جلوی منزل با ۲۱ ضربه قمه به شهادت می رسانند.

وی تمام هستی خود اعم از مال و جان را عاشقانه در راه تبلیغ و ترویج مکتب حقه ی تشیع هدیه کرد و همسر و فرزندان مکرمش سالهاست از دیار خود آواره و به جوار حرم کریمه اهل بیت حضرت فاطمه ی معصومه در قم پناهنده شده اند . از جملات مشهور این شهید سعید این بوده است که : ما ترکمن ها ۱۴۰۰ سال به اهل بیت سلام الله علیهم اجمعین بدهکار هستیم و باید قضایش را به جا آوریم .

منبع: مستبصرین

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید:

  1. علی گفت:

    ترکمن ها از دیرباز ارادت به ائمه واولاد پیغمبر داشتن اگر کتب قدیمی مطالعه شود مخصوصا دیوان مختوم قلی فراقی یادیوان محمود کاشغری می بینید که بسیار از ائمه یاد شده حتی امام زمان

  2. کیخا گفت:

    من سالهاست در ترکمن صحرا زندگی میکنم و۶۱ سالمه ترکمن ها ارادت خاصی به ائمه دارن باور دارم که به ایمان امامان را دوست دارن