سانی ویلیامز
قهرمان بوکس جهان خواهان اجرای ارزش های دین اسلام در حوزه ورزش شد

«سانی ویلیامز» قهرمان مسلمان نیوزلندی معتقد است که نباید دختران با لباس های کوتاه و زننده در رینگ بوکس حاضر شوند.او یک قهرمان مسلمان از کشور نیوزلند است که خواهان اجرای ارزش های دین مبین اسلام در حوزه ورزش است.

 به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)  به نقل از الجزیره، این قهرمان که عضو تیم ملی بوکس نیوزلند و باشگاه فوتبال راگبی نیز بوده است، می گوید: فدراسیون بوکس نباید به دخترانی که با لباس زننده در رینگ بوکس حاضر می رشوند، اجازه مسابقه دهد. اصلا نیازی به چنین چیزی نیست.

این قهرمان نیوزلندی همچنین معتقد است که ورزش به دختران و زنانی که با لباس های زننده در مسابقات حاضر می شود، نیاز ندارد. حضورآنها با چنین ظاهری با ارزش های دین مبین اسلام منافات دارد.

ویلیامز که سال گذشته از فدراسیون راگبی نیوزلند خواسته بود به او اجازه دهد لباسی را برتن کند که آرم شرکت سازنده مشروبات الکلی روی آن نباشد، می گوید:چنین درخواستی برگرفته از اعتقادات دینی من است.

سانی ویلیامز سال ۲۰۰۸ میلادی که در لیگ حرفه ای فرانسه بازی می کرد، اسلام آورد. او در ابتدا راگبی بازی می کرد سپس به صورت حرفه ای به بوکس روی آورد.

سانی حتی قهرمان بوکس جهان هم شده است و جوایز و افتخارات زیادی نیز در این رشته کسب کرده است.

ابراز ارادت وی به دین اسلام از طریق تصاویر و ویدئوهایی که در حساب مجازی خود در توییتر منتشر می کند، کاملا مشخص است. آخرین فیلم وی مربوط به ادای فریضه حج از سوی وی در سال جاری است.

منبع: شفقنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: