جسیک خنیو Jesse Craignou
مسلمان شدن نویسنده کتاب و پژوهشگر یهودی

نویسنده ۶۰ عنوان کتاب و پژوهشگر یهودی با حضور در دفتر امام جمعه رباط کریم به دین اسلام گروید

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  ظهر سه شنبه « جسیک خنیو »، نویسنده ۶۰ عنوان کتاب آموزش زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی و پژوهشگر یهودی تبار فرانسوی، با حضور در دفتر حجت الاسلام  حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم، به دین مبین اسلام گروید.

امام جمعه رباط کریم در خصوص این اتفاق گفت: دین مبین اسلام، مفاهیم بسیار بلندی دارد که می تواند، پاسخگوی نیازهای پیچیده بشر امروزی باشد و هرکس بدون غرض و با مطالعه به یادگیری مفاهیم اسلامی بپردازد، به این دین کامل خواهد گروید.

درمراسمی که به همین مناسبت در دفتر امام جمعه رباط کریم برگزارشد،جسیک خنیو ، که مولف بیش از شصت عنوان کتاب در زمینه آموزش زبانهای فرانسه،انگلیسی،ایتالیایی و آلمانی است با گفتن شهادتین به دین مقدس اسلام مشرف شد.
 وی درخصوص علت گرایش خود به دین اسلام گفت : از آنجا که اسلام دین عشق،صلح ودوستی است به آن علاقه‌مند شدم جسیک خنیو  با اشاره به سالهاتحقیق درباره دین اسلام می گوید : باتوجه به ارتباط رشته تحصیلی من با زبان شناسی و ارتباطات ، به این نتیجه رسیدم که وجودالفاظی مانند: انشاءالله والحمد الله در زبان فارسی نشان ازتاثیرپذیری فارسی‌ زبانان از دین اسلام دارد.
در بخش دیگری ازاین مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمدی نژاد امام جمعه رباط کریم با آموزش اصول وفروع دین و برخی مباحث اعتقادی دین اسلام به این نویسنده تازه مسلمان شده به پرسشها وشبهات وی پاسخ گفت .
 

منبع: مهر- خبرگزاری صدا وسیما

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: