میکائیل کلور برشتولد،سفیر آلمان
به حرم مطهر رضوی رفتم و بسیار تحت تاثیر فضای حرم و زائران قرار گرفتم

سفیر آلمان در تهران در توئیتر خود نوشت: یک بار دیگر مثل همه جای ایران، مردم ایران با آغوش باز این بار در حرم امام رضا(ع) به من خوش آمد گفتند.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )سفیر آلمان از میهمان نوازی مردم ایران در صفحه اجتماعی خود نوشته است.

«میکائیل کلور برشتولد» در توئیتر خود نوشت: یک بار دیگر مثل همه جای ایران، مردم ایران با آغوش باز این بار در حرم امام رضا(ع) به من خوش آمد گفتند.

سفیر آلمان همچنین اظهار کرد: این، نخستین سفر من به مشهد است، به حرم مطهر رضوی رفتم و بسیار تحت تاثیر فضای حرم و زائران قرار گرفتم.

وی بیان کرد: این جا شهر امام رضا(ع) و برای ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد هدفم از حضور در اینجا شناخت امکانات این شهر و چگونگی ایجاد بستری مناسب برای گسترش روابط است.

کلور برشتولد در بازدید از ورزشگاه امام رضا(ع) و دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بی‌تردید شهر مشهد از مهمترین شهرهای ایران و یکی از اهداف اولویت دار آلمان برای تعمیق و گسترش روابط دوجانبه به شمار می رود.

سفیر آلمان در تهران گفت: بازدید از ورزشگاه امام رضا(ع) و آشنایی با تیم‌های فوتبال این شهر، سیاه جامگان و پدیده مشهد، بسیار خوب بود و تلاش شد در صحبت با مدیران باشگاه های فوتبال این شهر، زمینه افزایش تعاملات در آینده فراهم شود.

برشتولد افزود: یکی از نقاط مشترک ۲ کشور ایران و آلمان، فوتبال و علاقه بسیار مردمان دو کشور به این رشته ورزشی است.

در ادامه این دیدار سفیر آلمان بنا به دعوت کوروش صبوریان با حضور مدیران عامل ۲ تیم فوتبال سیاه جامگان و پدیده و همچنین مرزبان سرمربی سیاه جامگان،‌ از ورزشگاه امام رضا (ع) دیدن کرد.

سفیر آلمان در سفر خود به مشهد مقدس از موزه بزرگ خراسان و بخش های مختلف حرم مطهر رضوی دیدن کرد و نشستی نیز با استاندار خراسان رضوی داشت.

منبع: ابنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: