برونئی
نمایشگاه محصولات حلال در برونئی

نمایشگاه سه روزه محصولات حلال اول شهریورماه سال جاری در سالن کنفرانس نمایشگاه بین‌المللی «دارالسلام» در شهر «جرودانگ» برونئی برگزار می‌شود.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  به نقل از « borneobulletin»، این نمایشگاه با همکاری بخش صنعت و انرژی دفتر نخست‌وزیری برونئی (EIDPMO) و دانشگاه اسلامی «سلطان شریف علی» این کشور (UNISSA) برگزار خواهد شد.

برنامه‌های نمایشگاه شامل بخش خدمات و محصولات حلال، دومین سمینار بین‌المللی خدمات و محصولات حلال، گواهینامه حلال، سفارش برچسب حلال و قانونگذاری حلال و بخش آخر کلینیک حلال است.
شرکت‌های مختلف داخلی و بین‌المللی شامل شرکت‌های غذایی، دارویی، بهداشتی، گردشگری، محصولات خانگی و ارائه‌دهندگان خدمات حلال در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
دومین سمینار بین‌المللی خدمات و محصولات حلال نیز روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه اول و دوم شهریور با حضور سخنرانان بین‌المللی برگزار خواهد شد.
قبل از ظهر روز جمعه، سوم شهریور نیز گفتگو در مورد گواهینامه حلال، سفارش برچسب حلال و قانونگذاری حلال و بعد از ظهر نیز کلینیک حلال برگزار خواهد شد که شرکت در آن برای عموم آزاد است.
برونئی کشوری با اکثریت مسلمان در جزیره بورنئو در جنوب شرقی آسیاست که در سال ۱۹۸۴ استقلال یافت.

منبع: ایکنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: