مدیر عامل نامسلمان متاثر از مسلمانان
تصمیم جالب مدیرعامل شرکت هیوندای مونگ هیون یون،در ماه رمضان + عکس

خط مونتاژما روزه بودند بدون هیچ گونه آب و غذایی و این مساله من را به عنوان یک خارجی تحت تاثیر قرار داد. بنابراین من خواستم که خوشحالی خود را ابراز کنم و بگویم که به شما افتخار میکنم.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) گروه ترجمه سایت رهیافتگان- مترجم سمانه عابدی /  مدیرعامل شرکت هیوندای مونگ هیون یون، با دیدن روزه داری کارکنانش تصمیم گرفت، او نیز در ماه مبارک رمضان روزه بگیرد. او با انتشار یک نامه تاثیر گذار خطاب به کارکنان روزه دارش در ترکیه اعلام کرده که برای درک همکارانش تصمیم به روزه داری گرفته است. او از سال گذشته تصمیم گرفته است که در روزه داری با کارکنانش همراهی کند.

متن کامل نامه را میتوانید در زیر بخوانید:

خانواده عزیز HOAS:
ما اقامه یکی از ۵ پایه اسلام یعنی روزه داری در ماه رمضان را آغاز کردیم. رمضان نهمین ماه است. من میدانم که در این ماه جبرئیل آیات قرآن را بر حضرت محمد صلی الله علیه واله نازل کرد. من شنیده ام که در این ماه از طلوع تا غروب آفتاب غذا و آب و حتی سیگار کشیدن ممنوع است. از سال گذشته بعنوان عضوی از خانواده HAOS و برای درک بهتر آنها تصمیم به روزه داری گرفتم. هرچند در چند روز اول زیاد احساس نمی کردم ولی هرچه روزها می گذشت بیشتر منتظر زمان افطار بودم. در حالی که من در دفتر کارم شاهد سختی روزه داری برای کارکنان بودم.

خط مونتاژ ما روزه بودند بدون هیچ گونه آب و غذایی و این مساله من را به عنوان یک خارجی تحت تاثیر قرار داد. بنابراین خواستم که خوشحالی خود را ابراز کنم و بگویم که به شما افتخار میکنم.

چیزی که مرا بیش از همه متعجب کرده بود این بود که شما روزه داری را به عنوان کاری طاقت فرسا نمی دیدید و با کمال میل آن را انجام یک تعهد می دانستید.

با دیدن همکاران روزه دارم مفاهیم قرآنی در مورد فقرا و نیازمندان را فهمیدم، بخصوص زمانی که خودم روزه داری را تجربه کردم. بسیاری از مردم در اطراف ما هستند که با درآمد ناچیز کار میکنند. کاری که این افراد می کنند بخاطر ماست، آنها کاری را انجام میدهند که ما حاضر به انجام آن نیستیم. به برکت ماه رمضان امیدوارم که آنها را درک کنیم و قدردان آنها باشیم و امیدوارم این رمضان ماهی باشد که یاد بگیریم که با آنها سهیم شویم.

من خوشحالم که اعلام کنم که ما برای آسان تر کردن کار شما در این ماه اقداماتی انجام داده ایم. از این اقدامات میتوان به پرداخت کمک هزینه تهیه افطار، حصول اطمینان از ایمنی و آسانی کار در خط مونتاژ و کارهای خاص دیگر از قبیل اختصاص مکان های استراحت بیشتر و منو برای افطار اشاره کرد.
امیدوارم در عید پایان این ماه مبارک همه خانواده HOAS با لبخند جشن بگیرند. امیدوارم ماه رمضان به خانه و خانواده شما برکت و خیر بیاورد.

 گروه ترجمه سایت رهیافتگان- مترجم سمانه عابدی /

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: