آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر
فراخوان گرامیداشت نخستین سالروز شهادت آیت‌الله نمر

کمیته بین‌المللی گرامیداشت سالروز شهادت آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر، ۱۳ تا ۱۹ دی‌ماه سال جاری را هفته گرامیداشت «شهید نمر» اعلام کرد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) به نقل از خبرگزاری براثا، در آستانه نخستین سالروز جنایت رژیم سعودی در به شهادت رساندن آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر(رضوان الله تعالی علیه)، کمیته بین‌المللی گرامیداشت سالروز شهادت آیت‌الله نمر با صدور بیانیه‌ای ۲ تا ۸ ژانویه ۲۰۱۷ میلادی(۱۳ تا ۱۹ دی‌ماه سال جاری) را به‌عنوان هفته گرامیداشت این شهید جاودان معرفی کرد.


کمیته بین‌المللی گرامیداشت سالروز شهادت آیت‌الله نمر در این بیانیه از تمامی مؤمنان، آزادگان، شخصیت‌ها و تمامی مؤسسات و انجمن‌های علمی، رسانه‌ای، سیاسی و فرهنگی از جمله حوزه‌های علمیه، شبکه‌‌های رادیویی و تلویزیونی، مدارس و مراکز خواست که فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلفی برای گرامیداشت نام این شهید برگزار کنند.
این کمیته همچنین، از تمامی دوستداران آزادی و کرامت خواست که با تحصن و تظاهرات اعتراض‌آمیز در مقابل سفارت‌خانه‌های رژیم سعودی در کشورهای مختلف جهان، این جنایت رژیم آل‌سعود را محکوم کنند.
چاپ و نشر پوستر، برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌ها، فعالیت‌های فشرده رسانه‌ای و بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی از دیگر پیشنهادت کمیته بین‌المللی گرامیداشت سالروز شهادت آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر است.
رژیم آل‌سعود در دی‌ماه ۱۳۹۴ آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر و سه مبارز شیعی دیگر به نام‌های علی سعید الربح، محمد علی عبد الکریم الصویلم و محمد فیصل محمد الشیوخ را به شهادت رساند.

منبع: ایکنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: