کانال انگلیسی سایت رهیافته راه اندازی شد

سایت رهیافتگان (http://rahyafte.com) وابسته به انجمن شهید ادواردو آنیلی (مهدی)، به چند زبان و با هدف معرفی رهیافتگان و مبلغین و نیز ارتباط این افراد با جامعه و انتقال تجربیات آنها از سال ۹۱ و ۹۲ ایجاد شد. شما نیز می توانید در این مسیر با ما همراه باشید.

Eduardo Agnelli, Great Italian Martyr Of Islam
Who Left Christianity And Riches (9 June 1954 – ۱۵ November 2000) was the eldest son of Marella Agnelli and Gianni Agnelli, the industrialist patriarch of Fiat. Eduardo embraced Islam and the teachings of the Ahlul-Bayt (as
Eduardo Agnelli was killed on the 15th of November,2000 in Turin,Italy by the enemies of Islam. they falsely claim that Eduardo Agnelli committed suicide, by dumping his body close to a bridge renouned as a place people commit suicid.

 

ag1

 

Rahyaftegan site (www.rahyafteha.ir/en)is attached to Martyr Eduardo Agnelli (Mahdi) Association in several languages which aims to introduce Rahyaftegan/converted and missionaries as well as their relationship with the society and exchange their experiences. It was created following the demands of the people in Quran International Exhibition which Edurdo Association managed Rahyaftegan/new muslims part.

:You can also contact us on this path at

Email: edvardo313@gmail.com

Telegram in English: @rahyafte_en

ag2

ادواردو آنیلی شهید راه اسلام

ادواردو آنیلی در ۹ ژوئن ۱۹۵۴ در نیویورک به دنیا آمد.  او  تنها پسر و وارث میلیاردر مشهور ایتالیایی سناتور جووآنی آنیلی بود. مادر وی یک پرنسس یهودی و پدرش قدرتمندترین مرد آن کشور است. تنها سود دارایی‌های خانواده او ۶۰میلیارد دلار در سال یعنی ۳ برابر درآمد نفتی ایران برآورد شده است. با تمام این احوال خداوند با تاباندن نور هدایت خود بر قلب ادواردو او را به طرف اسلام و سپس تشیع هدایت فرمود.

وقتی خانواده او متوجه این اتفاق شدند وی را از طرق مختلف تحت فشار قرار دادند تا از راهی که در پیش گرفته منحرف کنند. ولی تهدید‌، ارعاب‌‌، تحریم شدید اقتصادی، زندانی شدن در ویلای شخصی برای مدت طولانی‌، شکنجه‌های روحی و روانی‌، هیچ کدام نتوانستند ادواردو را از حقیقت اسلام و اهل بیت پیامبر جدا کنند. بالاخره دستهای پشت پرده تصمیم به حذف او گرفتند و وی را ناجوانمردانه در ۲۴ آبان ۱۳۷۹ به شهادت رساندند.

سایت رهیافتگان(http://rahyafteha.ir) وابسته به انجمن شهید ادواردو آنیلی (مهدی)، به چند زبان و با هدف معرفی رهیافتگان و مبلغین و نیز ارتباط این افراد با جامعه و انتقال تجربیات آنها  از سال ۹۱ و ۹۲ در پی تقاضاهای مردمی در بخش رهیافتگان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که انجمن ادواردو اداره آن را بر عهده داشته است ایجاد شد. شما نیز می توانید در این مسیر با ما همراه باشید.

راههای ارتباطی ما با شما

ایمیل: edvardo313@gmail.com

ارتباط در تلگرام:

فارسی: @rahyafte_com

انگلیسی: @rahyafte_en

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: