ترجمه اختصاصی رهیافتگان
کریستین رونان، و ژاکلین چرا به اسلام گرویدند؟!+ عکس

کریستین زن ۴۵ ساله فرانسوی است که او هم مسلمان شده تا به عنوان زن مسلمان زندگی جدیدی را برای خود ایجاد کند.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)مترجم اسماء معتمد / اغلب نگاه رادیکال و تندرویانه ای نسبت به اسلام دارند  درحالی که این اشتباه است و هرسال هزاران نفر به آغوش اسلامی رفته و مسلمان می شوند. از جمله  کریستین، و ژاکلین که دلایل خودشان را برای انتخاب اسلامی درنظر گرفته اند.

14096407-christine-ronan-jocelyne-pourquoi-ils-se-sont-convertis-a-l-islam (1)

در فرانسه حدود ۵میلیون مسلمان وجود دارد حداقل ۱۰۰،۰۰۰ تازه به اسلام گرایش داشته اند. در سال ۲۰۱۳ وزارت کشور فرانسه اعلام کرد که از ۴۰۰۰ به ۵۰۰۰ فرانسوی مسلمان شده اند رقمی که شاید در ظاهر امر آمار چندانی را نشان ندهد اما در کشوری مانند فرانسه که در سرشماری جمعیت معیارهای مذهبی و قومی درنظر گرفته نمی شود این تعداد مشخص شده است که نشان از افزایش مسلمانان دارد.

محمد آنیش رییس انجمن مسلمانان فرانسه دراین رابطه می گوید:« افرادی که به مسجد می آیند و میل به اسلام و دارند هر روز بیشتر از قبل می شوند این تعداد به ۲۰۰۰ نفر رسیده است و این جدا از افرادی است که فقط برای دیدن این مکانها می آیند.»  خیلی ها به اسلام گرایش پیدا کرده اند چطور نمی توان این تعداد بالای مسلمان را ندید؟ خیلی از فعالان اقتصادی یا روانشناسانی هستند که اسلام را به عنوان دین خود انتخاب کرده اند تا زندگی بهتری داشته باشند .

کریستین

کریستین زن ۴۵ ساله فرانسوی است که او هم مسلمان شده تا به عنوان زن مسلمان زندگی جدیدی را برای خود ایجاد کند.

 

tempsreel.nouvelobs.com

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: