معلم نیوزیلندی از چگونگی مسلمان شدنش می‌گوید

این معلم تازه مسلمان می گوید زن بودن در اسلام خوب است، من در آموزه های اسلامی متوجه شدم که آنچه فمینیسم در مورد زنان می گوید درحقیقت محدودکننده زنها است و در این راه به گرد پای آموزه های اسلامی نیز نمی رسد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )، عایشه تازه مسلمانی از نیوزیلند است که می گوید یک دانش آموز اهل سومالی باعث شده تا به اسلام روی آورد.
به گزارش ONISLAM، عایشه می گوید زمانی که در شهر ویکتورها در نیوزیلند معلم بوده، یک تکلیف درسی را برای دانش آموزان مقرر کرده و از آنها می خواهد نظر خود را در مورد مصرف مواد غذایی بنویسند. چیزی که این دانش آموز سیاه پوست در مورد مصرف مواد غذایی نوشته بود با همه فرق داشت.
نوع مصرف مواد غذایی و حتی ذبح حیوانات برای درست کردن غذا باعث شد تا من به مطالعه اسلام روی آورم. این زن تازه مسلمان نیوزیلندی می گوید بعد از این جرقه اولیه به ژاپن رفتم. آنجا نیز به طور اتفاقی با یک بنیاد اسلامی آشنا شدم که دانشجویان مسلمان زیادی با آن همکاری می کردند.
در ژاپن بود که با کتب اسلامی آشنا شدم و توانستم با دانشجویان مسلمان بحث و گفتگو کنم. کلاسی هم که در آن درس می دادم پر از دانشجویان فیلیپینی کاتولیک بود و چند مسلمان نیز درآن حضور داشتند. گفتگوهای مذهبی در این کلاس ها باعث شد که نهایتاً مسلمان شدم.
این معلم تازه مسلمان می گوید زن بودن در اسلام خوب است، من در آموزه های اسلامی متوجه شدم که آنچه فمینیسم در مورد زنان می گوید درحقیقت محدودکننده زنها است و در این راه به گرد پای آموزه های اسلامی نیز نمی رسد.
منبع: ONISLAM
ترجمه: شفقنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: