اتفاقي در سال 89
ماجرای مسلمان شدن نامزد مسعود اوزیل فوتبالیست مشهور

پیش از این که گرویدنش به دین اسلامی را اعلام کند، من فهمیده بودم که به این دین نزدیک شده زیرا مدتی بود که دیگر گوشت خوک نمی‌خورد و به خواندن قرآن اهمیت می ورزید.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) روزنامه پرفروش «بیلد» چاپ آلمان روز پنج شنبه گذشته با انتشار خبری بر روی پایگاه اینترنتی خود، از مسلمان شدن خانم «ماریا کنر» ۲۸ ساله، نامزد «مسعود آوزیل» بازیکن ترک تبار تیم فوتبال آلمان خبر داد.،خانم «ماریا کنر» که هفت سال از نامزدش بزرگ تر است، از تابستان سال گذشته به نامزدی وی در آمده است. او خبر مسلمان شدنش را پیش از سفر همسرش به آفریقای جنوبی برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰، اعلام کرد.

گفتنی است «ماریا کنر» که در گذشته از مسیحیان پروتستانت بوده خواهر «سارا کنر» خواننده نسبتا سرشناس آلمانی نیز است. «ماریا» طی مراسمی خاصی گرویدنش به دین مبین اسلام را اعلام کرد و نام خود را از «ماریا» به «ملک» تغییر داد.

مادر «ماریا کنر» در مورد مسلمان شدن دخترش می‌گوید: پیش از این که گرویدنش به دین اسلامی را اعلام کند، من فهمیده بودم که به این دین نزدیک شده زیرا مدتی بود که دیگر گوشت خوک نمی‌خورد و به خواندن قرآن اهمیت می ورزید.

ناگفته نماند خانواده «ماریا کنر» پس از اعلام شدن خبر مسلمان شدن وی، بحث و جدل زیادی با او داشتند، اما در نهایت به تصمیم دخترانشان قانع شده و مخالفتی با اعلام این خبر نکردند. حتی «سارا» که خواننده است می‌گوید: با خواهرم خیلی حرف زدم، اما در نهایت وقتی دیدم که در تصمیم خود مصمم شده، به رأی و نظرش احترام می‌گذارم.

شیعه آنلاین

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: