کمبود متون اسلامی
کمبود متون اسلامی نگرانی اصلی تازه مسلمانان جهان

رمضان برای تازه مسلمانان مملو از برکت است . گروه های از زنان و مردان که اکنون خواهران و براداران دینی هستند در کشورهای مسیحی برای نخستین بار روزه می گیرند.

 

n00004864-b

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )،رمضان فرصتی را در اختیار تازه مسلمانان جهان قرار می دهد تا خود را در برابر آزمون های الهی قرار دهند.

بسیاری از مسلمانان جهان رمضان را به عنوان سرآغاز نزدیکی به خداوند قرار می دهند اما برخی از ما این فرصت را از دست می دهیم و نمی توانیم از این موقعیت ویژه بهره مند شویم .

تازه مسلمانان که برای نخستین بار به میهمانی خدا دعوت شده اند ذهنی پر از سوال دارند که که مدیریت این سوالات و بررسی آنها امری دشوار است . برای اینکه به این سوالات پاسخ های دقیقی داده شود استفاده از متون اسلامی می تواند کمک شایانی کند. برخی از این موتون به زبان عربی است و ترجمه صحیحی از آن به زبان های چون آلمانی و فرانسه وجود ندارد که این مساله می تواند زیان های بسیاری به افکار و ذهن جویای حقیقت تازه مسلمانان وارد کنند. برخی از مسلمانان بر این باورند نداشتن منابع دقیق و علمای که بتوانند به زبان ساده مسائل مربوط به روزه و ماه مبارک رمضان را به آنها منتقل کنند از جمله مسائلی است که نگرانی های را برای جهان اسلام مخصوصا مسلمانانی که به زبان انگلیسی و عربی آشنایی ندارند به وجود آورده است .

منبع: جبهه مستضعفین

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید:

  1. ناشناس گفت:

    هر ارگانی داره براخودش کار می کنه واصلا سعی نمیکنند یه فضایی را شناسایی کنند که به درد بقیه بخوره وبتونند به تازه مسلمانان کمک کنند